شیخ جمات مژده امام جمعه موقت اهل سنت جزيره خارگ:
تروریست های وابسته به رژیم صهیونیستی بدانند، راهی را که شهید فخری زاده آغاز نموده است هرگز متوقف نخواهد شد
در پی ترور و به شهادت رساندن دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، امام جمعه موقت اهل سنت جزيره خارگ این اقدام تروریستی را محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به دنبال ترور و شهادت دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، شیخ جمات مژده امام جمعه موقت اهل سنت جزیره خارگ این ترور را محکوم نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
ولا تقولوا لمن یقتل فی سبیل الله اموات بل احیاء ولکن لا تشعرون
به کسانی که در راه خدا کشته می شوند، مرده مگویید بلکه آنان زنده اند ولکن شما درک نمی کنید.
شهادت مظلومانه دانشمند برجسته هسته ای را خدمت مقام معظم رهبری و خانواده معزز آن مرحوم و ملت شهید پرور ایران تبریک و تسلیت عرض می نمایم.
تروریست های وابسته به استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی، باید بدانند که این اقدام وحشیاته آنان بدون پاسخ نخواهد ماند و راهی را که شهید فخری زاده آغاز نموده است هرگز متوقف نخواهد شد. اینگونه جنایات در عزم و اراده ملت ایران تزلزلی پدید نخواهد آورد. بی شک تلاش های ارزنده این شهید در حوزه صنعت دفاعی کشور در حافظه تاریخ این سرزمین ماندگار خواهد بود.
اینجانب این ترور وحشیانه را محکوم و معدوم دانسته و تقاضامندم هر چه زودتر عاملان این جنایت، جستجو و به دار مجازات سپرده شوند.

جمات مژده
امام جمعه موقت اهل سنت جزیره خارگ

فهرست