امام جمعه و جامعه اهل سنت کنگان:
امام جمعه و جامعه اهل سنت شهرستان کنگان، ترور دانشمند هسته ای کشورمان را محکوم کردند
در پی ترور و به شهادت رساندن دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، امام جمعه و جامعه اهل سنت شهرستان کنگان این اقدام تروریستی را محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به دنبال ترور و شهادت دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، شیخ محمد جمالی امام جمعه شهر کنگان و همچنین جامعه اهل سنت شهرستان کنگان این ترور را محکوم نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
بسم رب الشهدا و الصدیقین
شهادت هنر مردان خداست. امام خمینی(ره)
شهادت سردار سرافراز پژوهش و نوآوری و دانشمند ارشد هسته ای کشور، شهید دکتر محسن فخری زاده مهابادی که سالیان عمر پربرکت خویش را در راه توسعه دانش و فناوری و خدمت به امنیت مردمان سرزمینش گذراند، موجی از اندوه همراه با خشم از این اقدام تروریستی و غیرانسانی را به دنبال داشت. بی تردید انگیزه دانشمندان و پژوهشگران ایرانی و ملل آزادی خواه و مظلوم در مبارزه با غده سرطانی و جرثومه استثمار و استکبار جهانی و تروریسم داخلی افسار گسیخته و حامیان پیدا و نهان آن خواهد افزود.
سنت و مشیت الهی بی تردید نشان از آن دارد که خون پاک شهدا، الهام بخش جوانان این مرز و بوم و ملل مظلوم جهان و محرک قلوب مؤمنین در جهت اعتلا و سربلندی و عزت همه جانبه میهن اسلامی و مقاومت ملل مظلوم و مستضعفان خواهد بود.
این شهادت بر مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران و خانواده محترم و همرزمان سردار شهید تبریک و تسلیت باد.

امام جمعه و جامعه اهل سنت کنگان

فهرست