شیخ خلیل افرا امام جمعه موقت اهل سنت شهر کنگان:
اقدامات تروریستی هیچ گونه خللی در عزم راسخ و ایستادگی ملت ایران وارد نخواهد ساخت
در پی ترور و به شهادت رساندن دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، امام جمعه موقت اهل سنت شهر کنگان این اقدام تروریستی را محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به دنبال ترور و شهادت دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، شیخ خلیل افرا امام جمعه موقت اهل سنت شهر کنگان این ترور را محکوم نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
ملت قهرمان و شریف ایران اسلامی در طول سال های گذشته ثابت کرده‌اند این گونه تحرکات ناجوانمردانه و اقدامات تروریستی هیچ گونه خللی در عزم راسخ و ایستادگی آنان وارد نخواهد ساخت. و همچون همیشه سربلند دست از اهداف و آرمان های استکبارستیزی برنخواهند داشت. و پاسخ قاتع و کوبنده ی خود را در زمانه مناسب خواهند داد. بی شک مجاهدت ها و تلاش های ارزنده این مدیر و شهید ارجمند در حوزه صنعت دفاعی در حافظه تاریخی سرزمین ایران اسلامی ماندگار و ضبط و ثبت خواهد شد.
اینجانب، شهادت این مدیر ارجمند و موفق و دانشمندان برجسته را به فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای حفظه الله و ملت شریف ایران تسلیت عرض نموده و این اقدام ناجوانمردانه دشمنان اسلام را به شدت محکوم می نمایم.

خلیل افرا
عضو شورای برنامه ریزی مدارس اهل‌سنت کشور و امام جمعه اهل سنت موقت شهر کنگان

 

فهرست