امام جماعت مسجد محمد رسول الله گوده:
با ترور محسن فخری زاده، وحشت متکبران از عزت و سربلندی ایران اسلامی آشکار گردید
در پی ترور و به شهادت رساندن دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، امام جماعت مسجد محمد رسول الله گوده این اقدام تروریستی را محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به دنبال ترور و شهادت دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، شیخ حافظ غلام میرزایی امام جماعت مسجد محمد رسول الله گوده این ترور را محکوم نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
بار دیگر دست پلید مدعیان دموکراسی و حقوق بشر با ترور دانشمند هسته ای از آستین شوم مزدوران خود فروخته در اوج عجز و ناتوانی بیرون آمد و وحشت متکبران را از عزت و بلندی ایران اسلامی آشکار گردانید.
ضمن محکوم کردن این جنایت بزرگ، شهادت مظلومانه اندیشمند هسته ای دکتر محسن فخری زاده را به رهبر معظم انقلاب و جامعه علمی کشور، و عموم ملت سرافراز جمهوری اسلامی ایران عزیز تبریک و تسلیت عرض می کنم. و از خداوند منان سربلندی و سرافرازی برای ملت شریف جمهوری اسلامی ایران خواهانم.

حافظ غلام میرزایی
امام جماعت مسجد محمد رسول الله گوده

فهرست