امام جمعه موقت روستای بندو:
شیخ یوسف رباعی، ترور شهید محسن فخری زاده به دست تروریست ها را محکوم کرد
در پی ترور و به شهادت رساندن دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، امام جمعه روستای بندو این اقدام تروریستی را محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به دنبال ترور و شهادت دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، شیخ یوسف رباعی امام جمعه موقت روستای بندو این ترور را محکوم نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
شهادت محسن فخرى زاده خدمت مقام معظم رهبری دامت برکاته و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض مى نمایم و این ترور ناجوانمردانه را به شدت محکوم مى نمایم.
عاملان این ترور هر شخص و مقامی باشند باید به سزای اعمالشان برسند. بزرگ ترین اشتباهی که انجام داده شد، به ظاهر امتیاز گرفتن هاست و همین امتیازها باعث گرفتن بهترین سرمایه ها و ثروت های نظام جمهوری اسلامی و مملکت سر بلند ایران عزیزمان از جمله شهیدان عالی مقام شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهید محسن فخرى زاده گردید. ‏سال ۹۲ چند روز بعد از توافق ژنو، دکتر علی باقری در جلسه ای یک جمله گفت که حالا معنایش بهتر فهمیده می شود:
“تمام امتیازاتی که در توافق هسته ای داده اند یک طرف، امتیاز دسترسی های گسترده به بازرسان آژانس و اطلاعات دانشمندان کشور طرف دیگر.”
از اینجا از تمامی مسؤولین رده بالای نظام خواهانم اولاً از ثروت اصلی نظام خوب محافظت کنند و چه ثروتی بالاتر از همین اشخاص. ثانیاً به دنبال هیچ معامله ای که به ظاهر امتیاز گرفتن از دشمن باشد و در قبال آن دادن اطلاعات ارزشمند چنین اشخاصی به دشمن مکار و حقود نباشند.
در آخر خواهان انتقام سر سخت از عاملان ترور این شهید هستیم.

یوسف رباعی
امام جمعه موقت روستای بندو

فهرست