امام جمعه اهل سنت شهر بوشهر:
شیخ اسماعیل بازدار ترور ظالمانه و کینه توزانه ی دشمنان جنایتکار را محکوم نمود
در پی ترور و به شهادت رساندن دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، امام جمعه اهل سنت شهر بوشهر این اقدام تروریستی را محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به دنبال ترور و شهادت دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، شیخ اسماعیل بازدار امام جمعه اهل سنت شهر بوشهر این ترور را محکوم نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
حسبنا الله ونعم الوکیل نعم المولی ونعم النصیر
بار دیگر دریافت خبر تأسف بار ترور ظالمانه و کینه توزانه ی دشمنان جنایتکار اسلام و مسلمین و نائل شدن دانشمند هسته ای کشور، فقید دکتر محسن فخری زاده به درجه رفیع شهادت، مایه ی حزن و اندوه و تاثّر فراوان ملت شهادت طلب ایران اسلامی گردید.
ضمن محکومیت این اقدام شوم تروریستی و صهیونیستی، ملحق شدن این دانشمند عزیز و افتخار آفرین به کاروان و قافله شهدای این مرز و بوم را به روح والامقامش تبریک گفته و مراتب تسلیت خود را به فرماندهی کل قوا مقام معظم رهبری(حفظه الله)، ملت بزرگ ایران اسلامی، جامعه اندیشمندان و تمامی خانواده و بازماندگان اعلام می دارم .
الله متعال علو درجات بهشت برین در جوار ارواح طیبه شهدای اسلام نصیبش فرماید و عاملان این جنایت را به سرانجام نابودی و هلاکت برساند.

اسماعیل بازدار
امام جمعه اهل سنت بوشهر

فهرست