شیخ یاسین احمدی امام جمعه روستای پرک:
ترور و چنین عملیاتی نشان از ناجوانمردی، خیانت و ترسوبودن اسرائیل، امریکا و سرکردگان تروریست دارد
در پی ترور و به شهادت رساندن دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، امام جمعه روستای پرک این اقدام تروریستی را محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به دنبال ترور و شهادت دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، شیخ یاسین احمدی امام جمعه روستای پرک این ترور را محکوم نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
إنا لله و انا الیه راجعون
(وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فى سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ {۱۶۹} فَرِحینَ بِما ءاتاهُمُ اللَّهُ مِن فَضلِهِ وَیَستَبشِرونَ بِالَّذینَ لَم یَلحَقوا بِهِم مِن خَلفِهِم أَلّا خَوفٌ عَلَیهِم وَلا هُم یَحزَنونَ {۱۷۰}) آ ل عمران
شهادت فضل و اجر و پاداش انسان های مجاهد است.
شهادت فرهیخته ای از جبهه علم و نوآوری جمهوری اسلامی ایران، دانشمند محسن فخری زاده(ره) را به همه ی رهروان مبارز با استکبار، و به خانواده و تک تک ملت شهید پرور ایران، تبریک و غم فقدان این عزیز را تسلیت می گویم.
ترور و چنین عملیاتی، حقیقت ناجوانمردی و خیانت و ترسوبودن سرکردگان تروریست، جنایتکاران اسرائیل و امریکا و سرکردگان آنان را نشان می دهد. و در مقابل، اصرار و پافشاری نظام جمهوری جمهوری اسلامی ایران را در راه احقاق حق مظلومان جهان را بیشتر می نمایاند و روح و جان تازه ای در کالبد طالبان رشادت ها می دمد.
جنایتکاران و عاملان و سرکردگان این اقدام ناجوانمردانه، بدانند با کرده های خود، پناهگاه و جای امنی نخواهند داشت و یافت و باذن الله روزی که بسیار دور هم نیست، پاسخ جنایت های خود را دریافت خواهند کرد.

یاسین احمدی
امام جمعه ی روستای پرک

فهرست