شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت بخش سیراف:
دشمنان با شیوه های خباثت آمیز نمی توانند خللی در اراده، انسجام، اخوت و همدلی ملت بزرگ ایران ایجاد کنند
در پی ترور و به شهادت رساندن دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، امام جمعه اهل سنت بخش سیراف این اقدام تروریستی را محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به دنبال ترور و شهادت دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت بخش سیراف این ترور را محکوم نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
و سیعلم الذین ظلموا أی منقلب ینقلبون
شهید فخری زاده از مدیران و دانشمندان نخبه و متعهد صنعت دفاعی کشور جمهوری اسلامی ایران بود. این جنایات را شدیداً محکوم می نمائیم.
خبر ترور ناجوانمردانه شهید دکتر محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع که سال های طولانی از عمر پربرکت خویش را صرف مجاهدت و ارتقای توان کشور نمود، موجب تأسف و تأثر عمیق گردید که قلب ملت شریف ایران را جریحه دار نمود.
این نخستین بار نیست که استکبار کوردل دست به این گونه اقدامات پست و بزدلانه می زند. دشمنان بدانند با این شیوه های خباثت آمیز نمی توانند خللی در اراده، انسجام، اخوت و همدلی ملت بزرگ و مقتدر ایران ایجاد کنند. دشمنان مطمئن باشند سربازان گمنام و توانمند ان شاءالله در اسرع وقت عناصر خودفروخته تروریست جنایتکار را شناسایی و انتقام خون شهید دکتر محسن فخری زاده را خواهند گرفت.
اینجانب ضمن تسلیت این حادثه به مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران اسلامی و طلب صبر برای خانواده این شهید عالی مقام از خداوند متعال برای روح بلند ایشان علو درجات را مسئلت دارم.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته
حسین افروز
امام جمعه اهل سنت بخش سیراف

فهرست