شناسه خبر: 2452

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=2452

شیخ احمد رسائی امام جمعه روستای کنارخیمه
اهدای خون نمادی از همدلی، تقوا و ایمان راسخ است
با توجه به وضعیت حاد شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و همچنین محدویت به وجود آمده در بانک ذخیره خونی کشور، شیخ احمد سائی پیامی صادر نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ احمد رسائی امام جمعه روستای کنارخیمه، با توجه به وضعیت حاد شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و همچنین محدویت به وجود آمده در بانک ذخیره خونی کشور، در سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان حضرت امام خمینی (ره)، طی بیانیه ای، مردم را به امر خداپسندانه اهدای خون دعوت نمود.
متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
فعن النعمان بن بشیر -رضی الله عنهما- قال: قال رسول الله ﷺ: مثل المؤمنین فی توادهم وتراحمهم وتعاطفهم مثل الجسد إذا اشتکى منه عضو تداعى له سائر الجسد بالسهر والحمى.
با اهدای خون باعث نجات جان میلیون‌ها نفر در میهن عزیزمان می‌شویم. اهدای خون نمادی از همدلی، تقوا وایمان راسخ است چرا که دراین زندگی مادی، اهداکنندگان خون بدون هیچ توقع و چشم‌داشتی کمکی از طرف خودشان به برادر دنیوی وإسلامی خودشان می کنند که این کار نزد خدا بسیار شایسته می‌باشد و از نظر پزشکی برای سلامت خود فرد اهداء کننده خوب می باشد. از همه دعوت می‌شود در این امر خیر سهیم باشند.

احمد رسایی
امام جمعه روستای کنارخیمه

فهرست