شناسه خبر: 2432

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=2432

سیدحسن حسینی امام جمعه جزیره شیف:
با اهدای خون، به فرد دیگری فرصت زندگی کردن می بخشیم
از کلیه ائمه جمعه و جماعات، مدیران، اساتید، طلاب گرامی و عموم مردم بالاخص عموم اهل سنت استان بوشهر جهت مشارکت در عمل خداپسندانه و رسم نیکوی اهدای خون دعوت می نمایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، سیدحسن حسینی امام جمعه جزیره شیف، با توجه به وضعیت حاد شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و همچنین محدویت به وجود آمده در بانک ذخیره خونی کشور، در سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان حضرت امام خمینی (ره)، طی بیانیه ای، مردم را به امر خداپسندانه اهدای خون دعوت نمود.
متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
“و من احیاها فکانما احیا الناس جمیعا”
و هرکس انسانی را از مرگ رهایی بخشد، چنان است که گویی همه مردم را زنده کرده است.(۳۲/مائده)
کاهش مشارکت مردم در فرآیند اهدای خون، به خصوص در وضعیت حاد شیوع ویروس منحوس کرونا، می تواند بار فزاینده ای بر دوش متولیان بهداشت و سلامت کشور وارد نماید.
مردم عزیز و شریف ایران، با خونی که شما اهدا می کنید به فرد دیگری فرصت زندگی کردن می بخشید. روزی این شخص ممکن است یکی از نزدیکان، دوست، عزیز و یا حتی خود شما باشد.
به همبن سبب از کلیه ائمه جمعه و جماعات، مدیران، اساتید، طلاب گرامی و عموم مردم بالاخص عموم اهل سنت استان بوشهر جهت مشارکت در عمل خداپسندانه و رسم نیکوی اهدای خون دعوت می نمایم تا در این شرایط سخت به قدرت مهربانی، نوع دوستی و انسانیت که بالاترین ویژگی داوطلبان اهدای خون است و ایمان داریم که همین شاخصه های متعالی شما را به سمت مراکز اهدای خون می آورد، این همان اتفاق مبارکی است که به آن افتخار می کنیم.
بیایید با اهدای خون خود جان هموطنان نیازمند و مریض خود را نجات دهیم.

سیدحسن حسینی
امام جمعه جزیره شیف

فهرست