حجت الاسلام والمسلمین شهابی مسؤل دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت شعب کنگان و عسلویه:
ایثار و گذشت، ایمان قوی و شعور بالا از خصوصیات بارز بسیجیان است
به امر امام راحل(ره)، جوانان در پایگاه های بسیج ثبت نام نمودند و با شروع جنگ تحمیلی عازم جبهه های حق علیه باطل شدند و از کشور دفاع نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین شهابی مسؤل دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت شعب کنگان و عسلویه از توابع استان بوشهر ضمن تبریک هفته مقدس بسیج به تمامی بسیجیان دلاور و زنده نگه داشتن یاد شهدای بسیجی، پیامی به مناسبت هفته بسیج صادر نمود.
وی گفت: ساده زیستی، صفا و صمیمیت، ایثار و گذشت، بهره گیری در حد نیاز و بیشترین بازدهی، ایمان قوی و شعور بسیار، خصوصیاتی هستند که بسیجیان از آن ها برخوردارند. همین ویژگی ها بسیج را به نیروی پرتوان برای حراست و نگهبانی از اسلام، ارزش ها و هنجارها تبدیل کرد.
حجت الاسلام شهابی ادامه داد: امام خمینی(ره) با شروع انقلاب دستور ارتش بیست میلیونی را صادر نمودند. به امر امام راحل(ره)، جوانان در پایگاه های بسیج ثبت نام نمودند و با شروع جنگ تحمیلی عازم جبهه های حق علیه باطل شدند و از کشور دفاع نمودند.
مسؤل دفتر امور اهل سنت شعب کنگان و عسلویه افزود: پس از جنگ تحمیلی نیز در جبهه های سازندگی شرکت نمودند و در تمامی نیازهای کشور، جوانان بسیجی هستند که حضور پرشور داشته و دارند.

فهرست