شیخ جمعه عبدالهی امام جمعه روستای بندو:
بسیج، در عمران، سازندگی و خدمت رسانی به مردم و مناطق محروم، نقش بسیار مهمی داشته است
هفته اول آذر هر سال یادآور تشکیل بسیج مستضعفین است که با درایت و دوراندیشی امام خمینی رحمه الله تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ جمعه عبدالهی امام جمعه روستای بندو به مناسبت هفته بسیج، در تقدیر از بسیجیان پیامی صادر نمود. متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
هفته اول آذر هر سال یادآور تشکیل بسیج مستضعفین است. بسیج، نهادی مردمی و ارزشمند در نظام جمهوری اسلامی می باشد،که با درایت و دوراندیشی امام خمینی رحمه الله تشکیل شد. در این مدت چهل و یک سالی که از انقلاب می گذرد، خدمات زیادی برای مردم از جمله مساعدات دنیا همان و همکاری و همیاری در تمام زمینه ها به خصوص در ایام سخت کرونا در کنار مردم بوده و اقدامات و کوشش های سخت انجام داده اند. در هشت سال جنگ تحمیلی و دفاع از میهن اسلامی، در زمینه عمران و سازندگی و خدمت رسانی به مردم و مناطق محروم، نقش بسیار مهمی داشته است. در خصوص خدمت رسانی به مردم، بسیج حضوری توانمند و فعال از خود نشان داده است، و تلاش آن ها قابل تحسین و تقدیر است.
اینجانب سالروز تشکیل بسیج، به تمام بسیجیان سرافراز کشور و خانواده ی آن ها و ایثارگران و ملت شریف ایران تبریک عرض می نمایم و موفقیت آن ها در خدمت رسانی به کشور در زمینه جهش و تولید و جهاد خدمت رسانی به مردم از خداوند متعال خواستارم.

جمعه عبدالهی
امام جمعه روستای بندو

فهرست