شیخ جمات مژده امام جمعه موقت جزیره خارگ:
هفته بسیج یادآور از خودگذشتگی رزمندگان مؤمنی است که در برابر دشمنان ایستادگی نمودند
هفته بسيج يادآور فداكاري و از خودگذشتگي رزمندگان دلاور و مؤمني است كه تا پاي جان در برابر دشمنان ايستادگي نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ جمات مژده امام جمعه موقت جزیره خارگ به مناسبت هفته بسیج پیامی بدین شرح صادر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم
هفته بسیج فرصتی برای تجدید عهد و پیمان با آرمان های بلند حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار بسیج مستضعفان و تجدید میثاق با حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) می باشد. هفته بسیج در واقع فرصتی برای حرکت بزرگی است که به وسیله امام راحل(ره) در کشور پایه گذاری شد. پایداری و استقامت بسیجیان جان بر کف در دفاع از ارزش های نظام اسلامی است که شایسته تقدیر و تجلیل است. هفته بسیج یادآور فداکاری و از خودگذشتگی رزمندگان دلاور و مؤمنی است که تا پای جان در برابر دشمنان ایستادگی نمودند. بسیجیان در آغاز انقلاب و در دفاع از کشور و انقلاب وارد میدان شدند و در دوران جنگ تحمیلی با همین هدف وارد عرصه نبرد گردیدند و در دوران پس از جنگ در بازسازی و سازندگی ایفای نقش نمودند. امروز نیز با همین آرمان به خدمت مشغولند.
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهداء، ایثارگران بسیجی غیور و مخلص ایران اسلامی هفته بسیج را خدمت مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران و بسیجیان سرتاسر کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و سعادت و توفیق آنان را در راه اهداف بلند انقلاب مسألت دارم.

جمات مژده
امام جمعه موقت اهل سنت جزیره خارگ

فهرست