شیخ محمد کوزه گر امام جمعه روستای نخل غانم؛
آمریکای جنایتکار در رأس محور سلطه گران و استکبار جهانی قرار دارد
در خطبه های نمازجمعه این هفته گفت: فرارسیدن سیزدهم آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز را خدمت نوجوانان و جوانان عزیز و ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می کنم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ محمد کوزه گر امام جمعه روستای نخل غانم در خطبه های نمازجمعه این هفته گفت: فرارسیدن سیزدهم آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز را خدمت نوجوانان و جوانان عزیز و ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می کنم.
وی ادامه داد: یکی از مسائل مهم جهان اسلام، وحدت امت اسلامی است که باید هر چه بیشتر مورد توجه علما و نخبگان جهان اسلام قرار گیرد. و در این زمینه همه ما باید تلاش کنیم.
امام جمعه روستای نخل غانم به مسئله مهم دیگر جهان اسلام پرداخت و افزود: یکی دیگر از مسائل مهمی که باید همواره مورد توجه نسل نوجوان و جوان کشور قرار داشته باشد، مسأله استکبارستیزی است. امروز نیز آمریکای جنایتکار در رأس محور سلطه گران و استکبار جهانی قرار دارد. جوانان انقلابی در این روز مهم لانه ی جاسوسی آمریکا را که محل برنامه ریزی و توطئه گری بر علیه ملت ایران و انقلاب اسلامی بود تصرف کردند و این روز را به عنوان نماد استکبارستیزی ملت انقلابی ایران در تاریخ ثبت نمودند.

فهرست