شیخ محمد کوزه گر امام جمعه روستای نخل غانم
آمریکای جنایتکار در رأس محور سلطه گران و استکبارجهانی قرار دارد
شیخ محمد کوزه گر امام جمعه روستای نخل غانم، به مناسبت روز ۱۳ آبان و روز مقابله با استکبار جهانی، بیانیه ای بدین شرح صادر نمود:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ محمد کوزه گر امام جمعه روستای نخل غانم، به مناسبت روز ۱۳ آبان و روز مقابله با استکبار جهانی، بیانیه ای بدین شرح صادر نمود:

به نام خدا
ولله العزه ولرسوله وللمؤمنین
فرارسیدن سیزدهم آبان روزملی مبارزه با استکبارجهانی و روز دانش آموز خدمت نوجوانان و جوانان عزیز و ملت شریف ایران تبریک وتهنیت عرض می کنم. یکی ازمسائل مهم جهان اسلام، وحدت امت اسلامی است که باید هر چه بیشتر مورد توجه علما و نخبگان جهان اسلام قرار گرفته و در این زمینه همه ما باید تلاش کنیم. یکی از مسائل مهمی که باید همواره مورد توجه نسل نوجوان و جوان کشور قرار داشته باشد مسأله استکبارستیزی است و امروز نیز آمریکای جنایتکار در رأس محور سلطه گران و استکبارجهانی قرار دارد. جوانان انقلابی در این روز مهم لانه ی جاسوسی آمریکا را که محل برنامه ریزی و توطهٔ گری بر علیه ملت ایران و انقلاب اسلامی بود تصرف کردند و این روز را به عنوان نماد استکبارستیزی ملت انقلابی ایران در تاریخ ثبت کردند.

شیخ محمد کوزه گر
امام جمعه روستای نخل غانم

فهرست