شیخ یوسف رباعی امام جمعه موقت روستاي بندو؛
سیزدهم آبان ماه پیام آور مبارزه با استکبارستیزی و تجاوزگری های دژخیمان صهیونیستم علیه جهان اسلام است
به مناسبت روز 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و سالروز تسخیر لانه جاسوسی امریکای جنایتکار به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره) بیانیه ای صادر نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ یوسف رباعی امام جمعه موقت روستای بندو، به مناسبت روز ۱۳ آبان و روز مقابله با استکبار جهانی، بیانیه ای بدین شرح صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
“وَلِلَّهِ الْعِزَّهُ وَ لِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِینَ “عزت از آن خدا و رسول و مؤمنان است.
ملت مسلمان ایران از بدو پیروزی انقلاب اسلامی همیشه شاهد توطئه‌های آمریکا و هم پیمانان آن بر علیه نظام اسلامی و مردم ایران بوده است، بحمدالله با پایمردی و استقامت ملت، هیچکدام از این توطئه‌ها موفق نبوده و سردمداران آمریکای تروریست پرور، ناکامی‌های پیاپی را تجربه کرده‌اند.
روز سیزده آبان، روز تبلور نفرت درونی ملت شریف ایران نسبت به استکبار جهانی است. روزی است که یادآور سه واقعه تاریخی مهم در تحقق اراده راسخ ملت بزرگ ایران در مقابل کینه‌ توزی‌های شیطان بزرگ است، از تبعید امام امت رحمت الله علیه به دلیل ایستادگی در مخالفت با قانون ظالمانه آمریکایی کاپیتولاسیون، تا کشتار دانش‌آموزان و تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ. سه رخداد بزرگی که وجه مشترک همه آن‌، ویژگی «استکبار ستیزی، استقلال طلبی و آزادی خواهی» ملت مبارز، مقاوم وایران اسلامی است.
به فرموده امام راحل، سیزدهم آبان ماه و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا انقلاب دوم مردم ایران اسلامی بود.
سیزدهم آبان ماه و خیل جمعیت مؤمن و انقلابی ایران اسلامی پیام آور مبارزه با استکبارستیزی و تجاوزگری های دژخیمان صهیونیستم علیه جهان اسلام است. استکبارستیزی یکی از موضوعات مهم در تعالیم اسلامی است که اساس نظام جمهوری اسلامی ایران نیز بر آن بنا شده است.
پس بر همه مسلمانان واجب است تا با هر توان و موقعیتى که دارند با ظلم مبارزه کنند به ویژه زمانی که مستکبران بخواهند با اعمال خود به نظام اسلامی ضربه وارد کنند.

یوسف رباعی
امام جمعه موقت روستای بندو

فهرست