شیخ ابراهیم معرفت عظیمی امام جمعه دهستان زبار؛
توهین های مکرر به ساحت پیامبر(ص)، پرده از نیت اسلام ستیزان صهیونیستی برمی دارد
در پی اهانت روزنامه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر(ص) و حمایت امانوئل مکرون از اهانت کنندگان، شیخ ابراهیم معرفت عظیمی طی صدور پیامی این اهانت را محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به دنبال اهانت روزنامه شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) و حمایت رئیس جمهور فرانسه از اهانت کنندگان، شیخ ابراهیم معرفت عظیمی امام جمعه دهستان زبار طی صدور پیامی این اهانت را محکوم نمود.
وی ضمن بیان آیه یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ و محکومیت توهین رذیلانه مکرون رئیس جمهور فرانسه به ساحت قدسی پیامبر اسلام حضرت محمدصلی الله علیه و آله و سلم بیان کرد: توهین‌های رذیلانه و مکرر رئیس جمهور فرانسه (ماکرون) به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) در واقع یک جریان خاص است که پرده از نیت خبیثه و اسلام ستیزان صهیونیستی برمی‌دارد. این عمل خیانتکارانه را محکوم می‌نمایم.
شیخ ابراهیم معرفت عظیمی گفت: امیدوارم کشورهای اسلامی با اتحاد محکم و یکپارچه با همراهی کشور عزیزمان و با رهبری رهبر جلیل القدر جناب ‌آیت الله العظمی خامنه ای مد ظله العالی که همیشه پیشتاز بوده به یاری الله القدیر العلیم، درس محکمی به دشمن دهند تا هیچکس بعد از این جرأت اهانت به مقدسات مسلمانان را نداشته باشد.

فهرست