شناسه خبر: 1881

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=1881

به مناسبت هفته وحدت؛
دیدار حجت الاسلام والمسلمین یمینی با خانواده شهید راشدی
دشمنان اسلام نیز که علیه پیامبر حرف می زنند و کار می کنند، نمی دانند اگر پیامبر رحمت نبود، از دین و آیین هیچ آثاری باقی نمی ماند؛ نه تنها از اسلام حتی از مسیحیت و یهودیت هم چیزی باقی نمی ماند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین یمینی با خانواده شهید راشدی دیدار و گفتگو کرد.
این دیدار که به مناسبت هفته وحدت صورت گرفت، حجت الاسلام یمینی بیان کرد: انقلاب اسلامی در قلوب مؤمنان جای دارد. بهترین مؤمنانی که برای انقلاب کار کردند و باز هم آماده کار هستند، خانواده شهدا هستند. میلاد پیامبر را تبریک عرض می کنم. پیامبر رحمت للعالمین است. امیدوارم همه مسلمانان و بشریت از رحمت آن پیامبر برخوردار شوند و از نورانیت پیامبر استفاده کنند تا قلوب مؤمنان به هم نزدیک تر شود. به برکت میلاد پیامبر(ص) مشکلات جهان اسلام حل شود و گرفتاری ها برطرف گردند و بیماری ها از بین برود. دشمنان اسلام نیز که علیه پیامبر حرف می زنند و کار می کنند، نمی دانند اگر پیامبر رحمت نبود، از دین و آیین هیچ آثاری باقی نمی ماند؛ نه تنها از اسلام حتی از مسیحیت و یهودیت هم چیزی باقی نمی ماند. همچنین آبرویی نیز از توطئه های یهود برای پیامبران و خانواده آنان باقی نمی ماند. خداوند در مورد مادر حضرت عیسی فرمود: أُمُّهُ صِدّیقَه؛ مادرش صدیقه بود. یعنی بسیار راستگو و درستکار بود. به معنای ما، معصوم بود. همه کارهایش بر اساس برنامه و دستورات خداوند انجام می داد. حضرت عیسی و انبیاء و پیامبران الهی شریف ترین مخلوقات خداوند هستند. به گونه ای که بهتر از آن ها کسی نیست. ولی متأسفانه رذیل ترین، ملعون ترین و پلید ترین انسان های روی کره زمین به پیامبران الهی توهین می کنند.
وی در ادامه به توهین رئیس جمهوری فرانسه به ساحت پیامبر(ص) پرداخت و گفت: رئیس جمهوری فرانسه خجالت نمی کشد در زمانی که حدود دو میلیارد مسلمان دلشان به سمت پیامبر متوجه است و میلیون ها نفر آزادی خواه، متوجه نورانیت پیامبر اسلام هستند، وقیحانه به پیامبر توهین می کند. البته گور خودشان را می کنند. عظمت و نورانیت پیامبر آنقدر است که نمی فهمند با حرف های بی جایشان شخصیت پیامبر را تحت الشعاع قرار دهند و دل مسلمانان را از پیامبر دور کنند. اتفاقاً توهین کردند که برای آنان بهتر شود ولی بدتر شد. مسلمانان با هم متحد شدند و همه متوجه شدند که دشمنان اسلام، دعوایشان بر سر اسلام است. نه با شیعه کار دارند و نه با اهل سنت. این ها با اسلام و قرآن دشمن هستند؛ با انسانیت و معنویت بد هستند. آنان دروغ می گویند که دنبال حقوق بشر و آزادی بیان هستند. در واقع دشمن بشریت هستند و ضد بشر اقدام می کنند.

فهرست