به مناسبت هفته وحدت؛
دیدار حجت الاسلام والمسلمین یمینی با خانواده مرحوم شیخ جاسم مرادی
حجت الاسلام والمسلمین یمینی به مناسبت هفته وحدت، به دیدار خانواده مرحوم شیخ جاسم مرادی رفت. مرحوم مرادی امام جماعت و مؤدن مسجد روستای پرک بود که سال گذشته در سانحه رانندگی فوت نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین یمینی با خانواده مرحوم شیخ جاسم مرادی دیدار و گفتگو نمود.
در این دیدار که به مناسبت دوازدهم ربیع الاول، میلاد باسعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و آغاز هفته وحدت صورت گرفت، حجت الاسلام والمسلمین یمینی گفت: انشاءالله خداوند مرحوم مرادی را با پیامبر و آل پیامبر محشور گرداند و به شما اجر و صبر عطا فرماید. حضور رسیدیم تا هم از گذشتگان یادی شود و هم ایام هفته وحدت را خدمت شما تبریک بگوییم. اگر مشکل و درخواستی داشتید همکاران ما در شعبه کنگان در خدمت شما هستند.
وی ادامه داد: انسان هایی که برای انقلاب و اسلام زحمت کشیدند، زحمات و فعالیت هایشان دیده شود. کسی که در مسیر دید فعالیت می کند، خانواده اش او را همراهی می کند که در کارش موفق است. وگرنه، اگر همسر فداکار، در کنار مبلغ دینی نباشد، مبلغ آن گونه که باید فعالیت کند، نمی تواند کارش را انجام دهد و موفق نخواهد بود. اما وقتی آقا و خانم، همدل و هم زبان باشند خیلی موفق تر در زمینه دینی و مذهبی می توانند کار کند. از مادرتان که سال ها زحمت کشید، تشکر می کنم و از خداوند می خواهم پدر مرحوم را رحمت کند. و به نیز ایام هفته وحدت را تبریک عرض می نمایم.
لازم به ذکر است مرحوم جاسم مرادی امام جماعت و مؤذن مسجدالنبی(ص) روستای تمبک از توابع شهرستان کنگان بود که در سال گذشته در یک سانحه رانندگی دار فانی را وداع گفت.

 

فهرست