آقای مهندس ناظر مدیرکل صداوسیمای بوشهر؛
وحدت، کلید رهایی بخش مسلمانان از توطئه های تفرقه انگیز دشمنان است
صهیونیسم بین الملل و استکبار جهانی با اسلام هراسی، تحریف، اسلام ستیزی و اهانت به مقدسات عجز و ناتوانی خود از روند رو به رشد و توسعه روز افزون اسلام در جهان را به نمایش گذاشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، آقای مهندس ناظر در نشست نقش علمای اسلام در تعمیق وحدت اسلامی و مبارزه با زیاده¬خواهی¬های استکبار جهانی و خیانت به آرمان قدس شریف، گفت: هفته وحدت و میلاد مبارک پیامبر عظیم الشأن اسلام در سال جاری از ویژگی خاص تری برخوردار است. اول به دلیل هم تقارنی با ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و همچنین ایام حزن و اندوه اهانت به مقدسات دینی و ساحت مقدس پیامبر عظیم الشأن در حوزه سیاسی جهان و به سرکردگی آمریکا و صهیونیسم. صهیونیسم بین المللی و استکبار جهانی با اسلام هراسی، تحریف، اسلام ستیزی و اهانت به مقدسات اسلامی، ترس، وحشت و عجز خود را از توسعه و رشد روزافزون اسلام در سراسر جهان با اهانت به منصه ظهور و بروز می گذارد.
وی ادامه داد: صدا و سیمای مرکز بوشهر با برگزاری نشست هم اندیشی قصد دارد وحدت اسلامی، استکبارستیزی و نقش دو میلیارد مسلمان در جهان اسلام را مورد بررسی قرار دهد و بیداری، وحدت و مقاومت اسلامی را بررسی نماید. امید داریم انشاءالله صدا و سیما بتواند در مقابل جنگ رسانه ای و امپریالیسم خبری جهان استکبار، دفاع مقدس رسانه‌ای تأثیرگذار، جانانه و پیروزمندانه ای را داشته باشد.
مدیرکل صداو سیما در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به ویژه ۱۱ هزار شهید اهل سنت در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس، شهدای ترور و شهدای مدافع حرم بیان کرد: یاد و خاطره سردار وحدت و دل ها، حاج قاسم سلیمانی که با نفوذ کلام و توانمندی در هم افزایی مذاهب مختلف، داعش، این مولود صهیونیسم بین المللی و استکبار جهانی را در کشورهای سوریه و عراق و همچنین منطقه به نابودی کشاند.
آقای ناظر در پایان به بیان موضوعات این نشست پرداخت و گفت: در این همایش نقش علمای اسلام در تعمیق وحدت اسلامی و جلوگیری از بروز اختلافات مذهبی، تأثیرات وحدت اسلامی در مقابله با تهاجم شبیخون فرهنگی، نقش وحدت اسلامی در استکبارستیزی و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، وظیفه علمای اسلام در دفاع از مظلومین و آرمان قدس شریف، وحدت اسلامی در نگاه امامین انقلاب، محکوم نمودن توهین رئیس جمهور کودک منش فرانسه در توهین به ساحت مقدس پیامبر عظیم¬الشأن اسلام(ص)، توطئه-های استکبار جهانی در مبارزه با اسلام ناب محمدی(ص) و نقش وحدت و انسجام اسلامی در دفع نقشه¬های شوم آن¬ها مورد بررسی قرار می گیرد.

 

فهرست