شناسه خبر: 1789

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=1789

شیخ ابراهیم صمدی امام جمعه روستای سهمو شمالی؛
ماکرون سخیف تر و بی ادب تر از شارلی ابدو است
به دنبال اهانت روزنامه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر(ص)، و حمایت گستاخانه امانوئل مکرون از اهانت کنندگان، شیخ ابراهیم صمدی امام جمعه روستای سهمو شمالی، طی پیامی این حرکت شنیع را محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، در پی اهانت روزنامه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و حمایت بی شرمانه و گستاخانه امانوئل مکرون نخست وزیر این کشور از هتاکان، شیخ ابراهیم صمدی امام جمعه روستای سهمو شمالی، طی صدور پیامی این حرکت شنیع را محکوم نمود.
متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
قال تعالی: «و الذین یؤذون رسول الله لهم عذاب الیم»؛ و کسانی که رسول الله را مورد اذیت و رنجیده خاطر کنند برای آن ها عذابی دردناک.
«قد نعلم انه لیحزنک الذی یقولون فإنهم لا یکذبونک و لکن الظالمین بآیات الله یجحدون». به درستی که ما می دانیم آنچه کفار و مشرکین درباره ی تو می گویند تو را ناراحت و آزرده خاطر می کند. ولی آن ها تو را تکذیب نمی کنند در واقع ظالمین به آیات و نشانه های خدا انکار می کنند.
چند ماه قبل روزنامه شارلی ابدو با گستاخی و وقاحت کامل به ساحت مقدس رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم توهین کرد و انتظار ما مسلمانان و کل جامعه بشریت بر این بود که ماکرون نخست وزیر فرانسه آن روزنامه تعطیل و سردبیر آن را مؤاخذه کند. ولی امروز متوجه شدیم که خود ماکرون سخیف تر و بی ادب تر از شارلی ابدو است. و مانند آن مثال معروف: گر بگندد ماهی نمکش زنند وای به روزی که نمک بگندد.
لذا بنده این عمل زشت و بی شرمانه ماکرون را محکوم می نمایم و از همه مسلمانان جهان در خواست تحریم و قطع خرید کالای فرانسوی را دارم .

ابراهیم صمدی
امام جمعه روستای سهمو شمالی

فهرست