شیخ محمد محمدی امام جمعه و رئیس شورای اسلامی روستای بستانو؛
انتشار کاریکاتور قبیحانه علیه پیامبر(ص) مانند اداهای سخیف گذشته بر کارنامه سیاه اسلام ستیزان خواهد افزود
به دنبال اهانت روزنامه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر(ص)، و حمایت گستاخانه امانوئل مکرون از اهانت کنندگان، شیخ محمد محمدی امام جمعه و رئیس شورای اسلامی روستای بستانو، طی پیامی این حرکت شنیع را محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، در پی اهانت روزنامه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و حمایت بی شرمانه و گستاخانه امانوئل مکرون نخست وزیر این کشور از هتاکان، شیخ محمد محمدی امام جمعه و رئیس شورای اسلامی روستای بستانو، طی صدور پیامی این حرکت شنیع را محکوم نمود.
متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم 
الحمدلله وحده والصلاه والسلام على من لا نبی بعده وعلى اله الطیبین الطاهرین و صحابته اجمعین.

سناریوی شیطانی اسلام ستیزی که اخیراً با اقدام توهین آمیز مجله شارلی ابدو در انتشار کاریکاتور قبیحانه علیه پیامبر رحمت و رسول رأفت و پس از آن حمایت نابخردانه رئیس جمهور ابله فرانسه صورت گرفت. ماکرون و اعوانش باید بدانند که نه تنها خدشه ای به سید عالم بشریت و خلقت، حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم وارد نخواهند ساخت بلکه به مانند اداهای سخیف گذشته بر کارنامه سیاه اسلام ستیزان خواهد افزود.
روحانیت اهل سنت، شوراها و معتمدین محلی در شهرها و روستاهای عسلویه ضمن محکوم نمودن این عمل زشت، کنار آحاد فداییان رسول محبت و غیرتمندان دین مبین اسلام، آمادگی خود را برای دفاع از اهداف و آرمان های پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم برای مقابله با دشمنان اسلام اعلام می دارند.

محمد محمدی
امام جمعه و رئیس شورای اسلامی روستای بستانو

فهرست