سیدحسن حسینی امام جمعه اهل سنت جزیره شیف؛
جسارت به حضرت محمد(ص)، توهین به والاترین مقدسات و احساسات میلیون‌ها مسلمان است
به دنبال اهانت روزنامه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر(ص)، و حمایت گستاخانه امانوئل مکرون از اهانت کنندگان، سید حسن حسینی امام جمعه اهل سنت جزیره شیف، طی پیامی این حرکت شنیع را محکوم نمود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، در پی اهانت روزنامه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و حمایت بی شرمانه و گستاخانه امانوئل مکرون نخست وزیر این کشور از هتاکان، سید حسن حسینی امام جمعه اهل سنت جزیره شیف، طی صدور پیامی این حرکت شنیع را محکوم نمود.
متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
لَقَدْ کَانَ لَکُمْ فِی رَسُولِ اللَّهِ أُسْوَهٌ حَسَنَهٌ لِّمَن کَانَ یَرْجُو اللَّهَ وَ الْیَوْمَ الْآخِرَ وَ ذَکَرَ اللَّهَ کثیرا
جسارت به ساحت آسمانی حضرت محمد(ص)، توهین به والاترین مقدسات مسلمانان و اهانت به احساسات میلیون‌ها مسلمان است. جسارت‎های اخیر به حضرت ایشان در غرب و بالأخص در کشور فرانسه که در قالب تصاویر شنیع و انزجار برانگیز، تحت عنوان «کاریکاتور»، چهره بسته است و حمایت بی‌پرده مسئولین عالی رتبه کشور مذکور از این بی‌اخلاقی‌ها و تأکید ایشان بر تداوم حمایت از آن، با شعار دفاع از «آزادی بیان»، موجب آزردگی عمیق و جریحه دار شدن احساسات مسلمانان جهان از جمله میلیون‌ها مسلمان فرانسوی تبار و ساکن در این کشور و نارضایتی و شگفتی همه انسان‌های آزاده و خردمند شده است.
حال نوبت به گستاخی و بی شرمی آقای امانوئل مکرون رئیس جمهور جاهل و شیطان فرانسه رسیده،که نه تنها این اقدامات را محکوم نمی کند، بلکه با گستاخی تمام از مواضع اسلام ستیز خود دفاع می کند و بر روی تداوم انتشار تصاویر موهن علیه پیامبر اسلام(ص) پافشاری می کند. آقای امانوئل مکرون ملعون باید بداند که در صورت ادامه این خباثت و جنایت ها علیه پیامبر گرامی اسلام(ص)، به سرنوشت بدی دچار خواهد شد و عبرتی برای سایر دشمنان اسلام می شود.
اینجانب سید حسن حسینی امام جمعه اهل سنت جزیره شیف در پی این بی حرمتی رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس حضرت رسول اعظم تمام کالاهای فرانسوی را تحریم اعلام می کنیم و انزجار خود را از رئیس جمهور منحوس و هتاک فرانسه امانوئل مکرون اعلام می نمایم.

والسلام علیکم و رحمه الله
سید حسن حسینی
امام جمعه اهل سنت جزیره شیف

فهرست