شیخ ابراهیم راه انجام امام جمعه موقت روستای بندو؛
مسلمانان با اتحاد، در مقابل هتاکی ها ضربه ی جبران ناپذیری بر کینه توزان وارد می آورند
به دنبال اهانت روزنامه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر(ص) و حمایت همه جانبه نخست وزیر این کشور از هتاکان، شیخ ابراهیم راه انجام در محکومیت این اقدام بی شرمانه پیامی صادر نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، در پی اهانت روزنامه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) و حمایت همه جانیه امانوئل مکرون نخست وزیر فرانسه به بهانه آزادی بیان از اهانت کنندگان، شیخ ابراهیم راه انجام امام جمعه موقت روستای بندو پیامی در محکومیت این اقدام شنیع صادر نمود. متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله تعالى: إِنَّا کَفَیْنَاکَ الْمُسْتَهْزِئِینَ. [سوره الحجر ۹۵]

در پی اهانت گستاخانه و جاهلانه ی مکرون رئیس جمهور فرانسه به پیامبر عظیم الشأن اسلام، پیامبر عدل و انسانیت، اسوه ی اخلاق و مردانگی، که خشم و غضب مسلمین جهان را برانگیخته است بر خودمان واجب می دانیم به عنوان محبین رسول و خاندان مطهرش از ایشان تا پای جان دفاع نماییم و در مقابل سیاست های غربی که بویی از عدالت از آن ها بر انگیخته نمی شود، بایستیم.
سیاست های غربی همواره با ایجاد تفکراتی مملو از حقد و کینه به دنبال ضربه زدن به اسلام و مسلمین هستند. به گمان آن ها با توهین به خیرالبشر، به مسلمین ضربه وارد می کنند؛ اما غافل از این هستند که واکنش آن به ضرر آن ها خواهد بود. با اتحاد و همبستگی ما مسلمانان با یکدیگر در مقابل اینگونه هتاکی ها و سیاست های اسلام ستیزی، ضربه ی سخت و جبران ناپذیری بر کینه توزان وارد می سازیم.
بنده این عمل زشت و بی شرمانه مکرون را محکوم می نمایم و از همه مسلمانان جهان درخواست تحریم و قطع خرید کالای فرانسوی را دارم.

ابراهیم راه انجام
امام جمعه موقت روستای بندو

فهرست