شناسه خبر: 1737

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=1737

به مناسبت هفته وحدت و روز مقابله با استکبار جهانی؛
عناوین برنامه های هفته وحدت و روز استکبارستیزی اعلام شد
به مناسبت فرا رسیدن میلاد نبی مکرم اسلام(ص) و آغاز هفته وحدت و همچنین همزمانی با روز مقابله با استکبار جهانی، ویژه برنامه های این هفته اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته وحدت و هفته استکبارستیزی در استان بوشهر اعلام شد.
حجت الاسلام والمسلمین یمینی رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، ضمن تبریک پیشاپیش میلاد باسعادت نبی مکرم اسلام(ص) و هفته وحدت، گفت: هفته وحدت امسال با هفته استکبارستیزی مقارن شده است. به گونه ای که روز ۱۳ آبان با ۱۷ ربیع الاول سالروز میلاد نبی مکرم اسلام(ص) به روایت شیعیان مصادف شده است. در این روز علاوه بر میلاد نبی مکرم اسلام(ص) مناسبت های متفاوتی از جمله تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره)، روز دانش آموز، تبعید امام خمینی(ره) از ایران به ترکیه و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نیز قرار دارد.
وی بیان داشت: هفته وحدت امسال، اولین هفته وحدت بعد از شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی است. به همین مناسبت، روزهای هفته وحدت به نام¬ شهدای عزیز نامگذاری شده است تا به گونه ای یاد و خاطره شهدا نیز گرامی داشته شود.
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر افزود: برنامه های هفته وحدت، به دلیل شیوع ویروس کرونا، به صورت محدود و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار می شود. در اجرای برنامه ها سعی شده است تا جابه جایی مدعوین در استان به حداقل برسد. به همین خاطر برنامه ها، منطقه ای و در تمامی شهرهای مناطق قومی استان اجرا خواهد شد.
برنامه های هفته وحدت و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به شرح ذیل است.

 

فهرست