شناسه خبر: 1734

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=1734

شیخ ابراهیم صمدی امام جمعه روستای سهموشمالی؛
امانوئل مکرون، سخیف تر و بی ادب تر از شارلی ابدو است
در پی اهانت روزنامه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) و حمایت بی شرمانه مکرون از اهانت کنندگان، ابراهیم صمدی در پیامی این هتاکی را محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، به دنبال اهانت روزنامه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص) و حمایت همه جانبه امانوئل مکرون نخست وزیر فرانسه، شیخ ابراهیم صمدی امام جمعه روستای سهموشمالی، در پیامی این اهانت را محکوم نمود. متن پیام بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله تعالی: «والذین یؤذون رسول الله لهم عذاب الیم»؛ و کسانی که رسول الله را مورد اذیت قرار داده و رنجیده خاطر کنند برای آن ها عذابی دردناک است.
«قد نعلم انه لیحزنک الذی یقولون فإنهم لا یکذبونک و لکن الظالمین بآیات الله یجحدون»؛ بدرستی که ما می دانیم آنچه کفار و مشرکین درباره ی تو می گویند. تو را ناراحت و آزرده خاطر می کنند ولی آن ها تو را تکذیب نمی کنند. در واقع ظالمین به آیات و نشانه های خدا انکار می کنند.
چند ماه قبل روزنامه شارلی ابدو با گستاخی و وقاحت کامل به ساحت مقدس رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم توهین کرد. انتظار ما مسلمانان و کل جامعه بشریت بر این بود که مکرون نخست وزیر فرانسه آن روزنامه را تعطیل و سردبیر آن را مؤاخذه کند. ولی امروز متوجه شدیم که خود مکرون سخیف تر و بی ادب تر از شارلی ابدو است و مانند آن مثال معروف، گر بگندد ماهی نمکش زنند وای به روزی که نمک بگندد.
لذا بنده این عمل زشت و بی شرمانه مکرون را محکوم می نمایم و از همه مسلمانان جهان درخواست تحریم و قطع خرید کالای فرانسوی را دارم.

ابراهیم صمدی
امام جمعه روستای سهمو شمالی

فهرست