شیخ محمدکوزه گر امام جمعه موقت تمبک و نخل غانم؛
چنین اهانت هایی برخلاف باور منتشرکنندگان آن موجب بیداری و وحدت بیشتر جوامع انسانی می گردد
به دنبال اهانت به ساحت مقدس پیامبر رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) توسط روزنامه شارلی ابدو و حمایت کامل مکرون از اهانت کنندگان، شیخ محمد کوزه گر با صدور پیامی این اقدام شنیع را محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ محمدکوزه گر امام جمعه موقت تمبک و نخل غانم در پی محکومیت اهانت روزنامه شارلی ابدو و حمایت نخست وزیر فرانسه از اهانت کنندگان، پیامی بدین شرح صادر نمود:

باسمه تعالی
قال الله الحکیم: لقدکان لکم فی رسول الله اسوه حسنه * والذین یؤذون رسول الله لهم عذاب ألیم
گناه بزرگ و نابخشودنی یک نشریه ی فرانسوی در اهانت به چهره ی نورانی و قدسی حضرت محمد(ص) بار دیگر عناد کینه شرارت بار دستگاه های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام و جامعه ی مسلمانان را آشکار ساخت. ملت های مسلمان به ویژه کشورهای غرب آسیا ضمن حفظ هوشیاری در مسایل این منطقه حساس باید هرگز دشمنی های سیاستمداران و سرمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نکنند. پس چنین اهانت هایی برخلاف باور منتشرکنندگان آن موجبات بیداری و وحدت بیشتر جوامع انسانی را فراهم می سازد.
ما این اهانت را محکوم و رد می کنیم و مطمئن هستیم آن ها با این افعال و کردارشان خشم و غضب خداوند نصیبشان خواهد شد و به حول و قوه ی الهی به مرادشان نخواهند رسید. «و یمکرون و یمکرالله والله خیر الماکرین».
همچنین با هرگونه اجناس فرانسوی مقاطعه می کنیم و خریداری نمی کنیم.

محمدکوزه گر
امام جمعه موقت تمبک و نخل غانم

فهرست