شیخ جمعه عبدالهی امام جمعه روستای بندو؛
اهانت به پیامبر(ص) در راستای پروژه اسلام‌هراسی و ارائه چهره غیرواقعی از اسلام است
در پی اهانت روزنامه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) و حمایت امانوئل مکرون از اهانت کنندگان، شیخ جمعه عبدالهی با صدور پیامی این اقدام شنیع را محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ جمعه عبدالهی امام جمعه روستای بندو در پی محکومیت اهانت روزنامه شارلی ابدو و حمایت نخست وزیر فرانسه از اهانت کنندگان، پیامی بدین شرح صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
اهانت نشریه “شارلی ابدو” فرانسه به ساحت مقدس سراج منیر، امین وحی و مردم، آخرین و برترین رسول رحمت، اخلاق و بیداری حضرت محمد امین(ص) دل وجدان‌های بیدار و انسان های آزاده را جریحه‌دار و پرخون کرد. اهانت به پیامبر اعظم(ص) این عصاره اخلاق، خوبی‌ها و فضایل، اهانت به همه ارزش های انسانی و اخلاقی و همه انبیاء عظام(ع) و انسان های پاک است. این اهانت برنامه‌ریزی شده در راستای پروژه اسلام‌هراسی و ارائه چهره غیرواقعی از اسلام رحمانی است. انتشار چنین مطالب موهن، حاکی از ضعف منطق و برهان و فقر فکری آنان در مقابل مکتب پیامبر اعظم(ص) و عصبانیت گردانندگان و حامیان این نشریه از موج گرایش به اسلام و رحمه للعالمین است.
نام مبارک محمد(ص) و دینش، امروز در دنیا جذاب‌ترین و پرآوازه‌ترین نام‌ بوده و هر روز بر میزان ارادتمندان و علاقمندان حضرتش افزوده می‌شود. چنین اهانت‌هایی بر خلاف باور منتشرکنندگان آن، موجبات بیداری و وحدت بیشتر جوامع انسانی گردیده و ما این اهانت را محکوم می کنیم و با هرگونه اجناس فرانسوی مقاطعه می نمائیم.

شیخ جمعه عبدالهی
امام جمعه روستای بندو

فهرست