شیخ ابراهيم مقدسي امام جمعه چاه مبارک؛
مسلمانان، برای اثبات صدق ایمان و اسلام خود لازم است از پیامبر دفاع کنند
در پی اهانت روزنامه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر(ص) و حمایت نخست وزیر این کشور از اهانت کنندگان، شیخ ابراهیم مقدسی در محکومیت این اهانت پیامی صادر نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، در پی اهانت امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه، شیخ ابراهیم مقدسی امام جمعه چاه مبارک پیامی بدین شرح صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
الله متعال درباره حضرت محمد می فرمایند: «و إنک لعلی خلق عظیم»؛ شما حضرت محمد بر بهترین و عظیم ترین اخلاق هستید. خداوند متعال، خودش، پیغمبرش را تزکیه نمود. هیچ تزکیه ای بعد از آن نخواهد بود. پیغمبر اسلام امروز به دفاع ما مسلمانان احتیاج و نیاز ندارد. بلکه ما مسلمانان برای اینکه صدق ایمان و اسلام خود را ثابت کنیم، احتیاج و نیاز داریم تا از پیغمبر خود دفاع کنیم. چرا که صدق ایمان و محبت ما نسبت به پیغمبر ثابت نمی شود، مگر اینکه از او پیروی کنیم و او را از جان و مال و فرزند بیشتر دوست بداریم.
اینجانب اهانت مکرون خبیث و ملعون را شدیداً محکوم می نمایم و از الله متعال خواستارم او را در این دنیا قبل از آخرت به جزای اعمال ننگین و خبیثش برساند، تا عبرتی برای تمام مستکبرین و ستمگران جهان بشود. همچنین تمام کالای فرانسه را تحریم می نمایم و از تمام برادران و خواهران مسلمان در سراسر جهان دعوت می نمایم، به این حلقه تحریم بپیوندند.
الله متعال درباره رسولش می فرماید: «اناأعطیناک الکوثر* فصل لربک وانحر* إنّ شانئک هوالأبتر».

ابراهیم مقدسی
امام جمعه چاه مبارک

فهرست