شیخ یوسف رباعی امام جمعه موقت روستای بندو؛
هیچ کدام از تمدن ها به بشریت، آزادی بیان جهت فحاشی و اهانت نداده است
در پی اهانت روزنامه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر(ص) و حمایت نخست وزیر فرانسه از توهین کنندگان، شیخ یوسف رباعی پیامی در محکومیت این اقدام شنیع صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، در پی اهانت امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه، شیخ یوسف رباعی امام جمعه موقت روستای بندو پیامی بدین شرح صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
لقد جاءکم رسول من انفسکم عزیز علیه ما عنتم حریص علیکم بالمؤمنین رءوف رحیم
اهانت و جسارت بزرگ نشریه فرانسوی به پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد صلی الله علیه و سلم و حمایت وقیحانه و بغیضانه ماکرون نخست وزیر آن کشور از اقدام این نشریه را شدیداً محکوم مى نمایم.
همانطور که مى دانیم هیچ کدام از تمدن ها و قوانین جهانی به بشریت، آزادی بیان کامل نداده اند که تحت عنوان آزادی به دیگران فحش دهند و تحقیر و اهانت بکنند. توهین های مکرر از سوی مدعیان آزادی و حقوق بشر به پیامبر رحمت صلى الله علیه و سلم به همان اندازه که ما را آزرده خاطر کرده و قلب ما را به درد آورده است به همان اندازه نیز بصیرت و آگاهی مسلمانان نسبت به واقعیت سوءاستفاده کنندگان از شعار تسامح و احترام به ادیان را بیشتر مى کند.
همانگونه که مقام معظم رهبری حفظه الله و دامت برکاته فرمودند: این حرکت در این برهه ى زمانی مى تواند به انگیزه منصرف کردن ذهن ملت ها و دولت های غرب آسیا از نقشه های شومی باشد که آمریکا و رژیم صهیونیستی برای این منطقه در سر دارند.
من عاشق محمدم صلى الله علیه و سلم و عموم را به عدم خرید کالاهای فرانسوی دعوت می کنم.

یوسف رباعی
امام جمعه موقت روستای بندو

فهرست