شیخ حمزه کردی امام جمعه جزیره شمالی؛
اهانت به رسول الله، اهانت به ذات خداوند متعال و همه پیامبران است
در پی اهانت امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص)، شیخ حمزه کردی امام جمعه جزیره شمالی پیامی صادر نمود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، در پی اهانت امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص)، شیخ حمزه کردی امام جمعه جزیره شمالی پیامی بدین شرح صادر نمود:
بسم الله الرحمن الرحیم 
و ما ارسلناک الا رحمه للعالمین
 باعرض سلام و ادب و احترام و تبریک پیشاپیش به مناسبت میلاد رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت.
درقرن ۲۱ و در زمانی که جهان غرب با تمام توان خودش به میدان آمده و نهایت سعی و تلاش خود را می کند تا با تبلیغات و امکانات گسترده رسانه ای، خود را صاحبان حقوق بشر و دموکراسی در جهان معرفی کند؛ ولیکن آنچه مشاهده می شود هرگز اینچنین نبوده و نیست. آن از امریکایی که تبلیغاتش در زمینه حقوق بشر گوش فلک را کر کرده، ولی هر روز شاهد هستیم چه برخوردی با سیاهان و رنگین پوستانش انجام می دهد. یا درکشور فرانسه که به بهانه آزادی چندین سال متمادی است به سرور آزادگان دنیا و الگوی آزادی و آزادگی اهانت می کند و دم از حقوق بشر و تمدن و فرهنگ می زند. دنیا به صورت عام، حاکمان خبیث فرانسه به صورت خاص بدانند اهانت به رسول رحمت و رسول مهربانی اهانت به یک شخص عادی نیست. اهانت به محمد رسول الله اهانت به همه پیامبران و رسولان و اهانت به ذات خداوند متعال هست. که این جنایت را هیچ کس، نه مسلمان و نه غیرمسلمان با غیرت و آزاده قبول نکرده و نخواهند کرد.
جالب است رئیس جمهور فرانسه که خود را نماینده دفاع از آزادی بیان در جهان معرفی می کند وقتی توسط رئیس جمهور ترکیه به عنوان نادان خطاب می شود آه و فغان سرداده و سفیر خودش را از ترکیه فرامی خواند که چرا به من اهانت شده است. باید به این جنایتکار گفت چطور شما به پیامبر اسلام اهانت می کنی و به آن افتخار کرده و کار خودتان را آزادی بیان معرفی می کنید. آن موقع انتظار داری امت مسلمان نسبت به این اهانت شما سکوت کنند. هرگز این اتفاق نخواهد افتاد و ان شاء الله العزیز به زودی جواب این بی ادبی خود را خواهید گرفت.
یک جمله هم به همه مسلمانان دنیا عرض می کنم. ای امت مسلمان! آیا وقت آن نرسیده که با کنارگذاشتن اختلافات مذهبی و قومی و قبیله ای با هم متحد شده و برای همیشه شر این هتاکان به ساحت رسول الله را از صفحه روزگار محو کنیم؟ و با عمل کردن به شریعت اسلام و پایبندی به سنت و سیرت رسول، محبت و عشق و دلدادگی خودمان را ثابت کنیم؟ با صدای بلند و رسا به جهانیان اعلام کنیم که ما همه فدای رسول الله. جانمان، اولادمان و مالمان فدای رسول الله. و با این کار انزجار خودمان را از هتاکان به پیامبر اعلام کنیم.
 کلنا فداک یا رسول الله(ص)
شیخ حمزه کردی
امام جمعه جزیره شمالی
فهرست