شیخ جمعه عبدالهی امام جمعه روستای بندو؛
امنیت داخل کشور نتیجه تلاش ها و خدمات صادقانه و شبانه روزی نیروی انتظامی است
شیخ جمعه عبدالهی امام جمعه روستای بندو، در پیامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی، امنیت داخل کشور و مرزها را مدیون تلاش ها و خدمات صادقانه و شبانه روزی نیروی انتظامی  و دریابانی دانست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ جمعه عبدالهی امام جمعه روستای بندو به مناسبت هفته نیروی انتظامی  پیامی بدین شرح صادر کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمدلله رب العالمین والصلاه والسلام علی اشرف الانبیاء والمرسلین
باسلام و درود فراوان به ارواح طیبه شهدا، امام راحل(ره) و طول عمر باعزت و بابرکت به مقام معظم رهبری و درود به شهدای گرانقدر نیروی انتظامی و سرداران، دلاوران، سرهنگان و سربازان، حافظان امنیت و نظام و جانفشانان. هفته نیروی انتظامی  بر تمامی زحمتکشان  نیروی انتظامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
نیروی انتظامی و مرزبانی حافظان مرزوبوم کشور جمهوری اسلامی بوده و هستند. بااقتدار و جانفشانی پلیس انتظامی، اکنون امنیتی که داخل کشور و مرزها حاکم است مدیون تلاش ها و خدمات صادقانه و شبانه روزی نیروی انتظامی  و دریابانی است. که همیشه در نظم و مقررات، اقتصاد و امنیت و ترافیک خصوصاً در ایام کرونا نقش به سزائی دارند.
آسایشی که ملت جمهوری اسلامی از آن برخوردار است حاصل تلاش های سربازان، شهیدان، ایثارگران و دلاوران صدیق به نظام، نیروی انتظامی است.
شیخ جمعه عبدالهی
امام جمعه روستای بندو
فهرست