امنیت عمومی مثال زدنی کشور محصول نقش آفرینی های مجاهدانه و هوشمندانه نیروی انتظامی است
شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور، در پیامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی، امنیت عمومی مثال زدنی کشور را مرهون نقش آفرینی های مجاهدانه و هوشمندانه نیروی نظامی دانست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور به مناسبت هفته نیروی انتظامی  پیامی بدین شرح صادر کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم
بنده به نوبه خود، هفته نیروی انتظامی و شروع ماه ربیع الاول ولادت با سعادت نبی اکرم(ص) و فرزند برومندش امام جعفر صادق(ع) را به همه ی ملت شریف ایران تبریک می گویم.
شکی نیست امنیت عمومی مثال زدنی کشور و احساس امنیت مردم عزیز ایران محصول نقش آفرینی های مجاهدانه و هوشمندانه نیروی نظامی، انتظامی و امنیتی میهن اسلامی است که در این بین نقش پذیری های نیروی انتظامی از درخشش خاص و الهام بخش برخوردار است.  بحمدلله نیروی انتظامی به فضل الهی و به تبعیت از منویات و رهنمودهای حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای (حفظه الله) و حمایت آحاد مردم، جایگاه مستحکم و تأثیرگذار خود در عرصه امنیت عمومی کشور را در تعامل و هماهنگی با سایر نیروی های مسلح و مدافع انقلاب اسلامی هوشمندی و آمادگی خود را عاملی بازدارنده و موجب هراس و وحشت بدخواهان امنیت و آرامش ملت شریف ایران قرار داده است.
در خاتمه طول عمر با عزت توأم با صحت و سلامتی برای فرمانده ی کل قوا و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای از خدای متعال خواهانیم.
خلیل افرا 
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور 
و رئیس هیئت افتای اهل سنت استان بوشهر 
و امام جمعه ی موقت اهل سنت شهر کنگان
فهرست