شیخ اسماعیل بازدار امام جمعه اهل سنت شهر بوشهر؛
نیروی انتظامی در حفظ امنیت، آرمان انقلاب و جامعه همواره با رأفت و اقتدار در تلاش است
شیخ اسماعیل بازدار امام جمعه اهل سنت شهر بوشهر در پیامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی، این نیرو را تلاش گر در عرصه های حفظ امنیت، آرمان انقلاب و جامعه خواند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ اسماعیل بازدار امام جمعه اهل سنت شهر بوشهر به مناسبت هفته نیروی انتظامی پیامی بدین شرح صادر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم
قال رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم:
(عَیْنَانِ لَا تَمَسُّهُمَا النَّارُ: عَیْنٌ بَکَتْ مِنْ خَشْیَهِ الله، وَعَیْنٌ بَاتَتْ تَحْرُسُ فِی سَبِیلِ الله) رواه الترمذی

با فرارسیدن ماه ربیع الاول و مصادف شدن آن با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی (ناجا) بار دیگر و به مانند سال های گذشته این روزها را به همه مهربانان و مهرورزان به ویژه سبزپوشان، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
همان گونه که مقام معظم رهبری حفظه الله فرموده اند:
“نیروی انتظامی باید اقتدار، عزت نفس و رحمت و مهربانی داشته باشد”. به وضوح قابل مشاهده است که این نیروی خستگی ناپذیر، گام هایش همیشه محکم و استوار بوده و بخش عظیمی از آسایش و امنیت جامعه متوجه آن هاست که جان خود را بـه معنای واقعی در کف دستانشان گذاشته و در حفظ امنیت و آرمان انقلاب و جامعه همواره با رأفت و اقتدار در تلاش هستند.
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در همه زمینه ها و بخش های مختلف تحت مسئولیت خود به خوبی ادای وظیفه نموده و این بزرگ ترین نعمتی است که یک ملت در کشوری نسبت به آن مورد امتنان قرار می گیرد که باید قدرشناس و شاکر و سپاسگزار این نعمت بزرگ باشد.
بهترین نمونه ی شکرگزاری و سپاسگزاری از این نیروی زحمتکش (ناجا) همکاری و همراهی با آن ها برای تحقق امنیت واقعی در جامعه است‌.

و من الله التوفیق
اسماعیل بازدار
امام جمعه اهل سنت بوشهر

فهرست