شیخ محمد کوزه گر امام جمعه موقت تمبک و نخل غانم؛
ویژگی پلیس تراز انقلاب اسلامی، مبارزه با فساد در همه حوزه ها است
شیخ محمد کوزه گر امام جمعه موقت تمبک ونخل غانم به مناسبت هفته نیروی انتظامی، ضمن صدور پیامی، ویژگی های پلیس در تراز انقلاب اسلامی را مبارزه با فساد در تمامی حوزه ها دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ محمد کوزه گر امام جمعه موقت تمبک و نخل غانم به مناسبت هفته نیروی انتظامی پیامی بدین شرح صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
و به نستعین إنه خیر ناصر و معین
پلیس، حافظ امنیت و خادم سلامت است. جا دارد قبل از هر چیز هفته نیروی جان برکف انتظامی را تبریک و تهنیت عرض نمایم. سبزپوشان جان برکف نیروی انتظامی جمهوری اسلامی همواره در ایجاد نظم و امنیت در کشور نقش مؤثری ایفا کرده اند. در این روزگار کرونایی نیز مدافعان وطن در کنار مدافعان سلامت در راه تأمین أمنیت و سلامت برای جامعه اسلامی تا پای جان ایستاده اند. ویژگی های پلیس در تراز انقلاب اسلامی مبارزه با فساد در همه حوزه ها اولویت نیروی انتظامی می باشد. به فرموده مقام معظم رهبری حفظه الله، نیروی انتظامی باید در تراز جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی باشد. ناجا برای پیشبرد اهدافش باید با در اختیار داشتن ملزومات مورد نیاز برای تأمین و توسعه امنیت گام بردارد و چنین نیرویی باید در تراز جمهوری اسلامی ایران باشد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی و طی چهل ویک سال از عمر بابرکت این انقلاب جمهوری اسلامی ایران توانسته با تغییرات اساسی که در خودش ایجاد کرده در تحقق پلیس در تراز نظام گام بردارد.
إن شاالله با همکاری همه اندیشمندان بتوانند در شأن این نظام مقدس گام بردارند و ثابت قدم بمانند.

ومن الله التوفیق
شیخ محمدکوزه گر
امام جمعه موقت تمبک و نخل غانم

فهرست