شیخ حسن جاسمی امام جمعه چاه مبارک؛
امنیت مرزها و داخل کشور، حاصل اقتدار و جانفشانی‌ پلیس انتظامی است
شیخ حسن جاسمی امام جمعه شهر چاه مبارک به مناسبت هفته نیروی انتظامی، ضمن صدور پیامی، خدمات و افتخارات این نیرو را عظیم و برجسته خواند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ حسن جاسمی امام جمعه شهر چاه مبارک  به مناسبت هفته نیروی انتظامی پیامی بدین شرح صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم 
الحمد لله رب العالمین والصلاه والسلام على رسول الله صلى الله علیه وسلم
با درود و سلام بر روح پرفتوح بنیانگذار جمهوری اسلامی امام راحل(ره)  و آرزوی طول عمر برای مقام معظم رهبری  و درود سلام بر شهدای نظام جمهوری اسلامی به ویژه شهدای نیروی انتظامی‌.
هفته نیروی انتظامی به حافظان امنیت، دلاور مردان نیروی انتظامی تبریک می گویم. ‌نیروی انتظامی با تبعیت از ولایت و رهبری مخلصانه ‌از بدو پیروزی انقلاب و به طور همیشه از مرزوبوم کشور اسلامی با اقتدار کامل دفاع می کند. امنیتی که در مرزها و داخل کشور است حاصل  اقتدار و جانفشانی‌ پلیس انتظامی می باشد. و اکنون امنیتی که در کشور است حاصل تلاش های شبانه روزی این نیروی مقتدر می باشد.  و نیز نیروی انتظامی در نظم، قانون ‌مداری و ترافیک، نقشی مهمی دارد. آن ها در مشارکت عمومی‌ و توسعه و تولید آسایش عمومی نقش مهمی ایفا نمودند. هوشمندانه و خدمات صادقانه‌ در کمک به تولید اقتصاد داخلی و جلوگیری از هرج و مرج و ایجاد آشوب  داخلی از دیگر افتخارات این نیرو است.

شیخ حسن جاسمی
امام جمعه شهر چاه مبارک

فهرست