شیخ جمات مژده امام جمعه اهل سنت جزیره خارگ؛
نیروی انتظامی در برابر اخلال گران نظم و امنیت عمومی محکم و استوار ایستاده است
شیخ جمات مژده امام جمعه اهل سنت جزیره خارگ به مناسبت هفته نیروی انتظامی، در تحسین و تجمید از این نیرو پیامی صادر نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ جمات مژده امام جمعه اهل سنت جزیره خارگ به مناسبت هفته نیروی انتظامی پیامی بدین شرح صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم
اینجانب جمات مژده امام جمعه موقت اهل سنت جزیره خارگ ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی خدمت فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، و نیروهای انتظامی کشور، بسیار مفتخریم که آحاد نیروهای مسلح کشور با بهره مندی از عناصر هوشمندی در هر زمان و مکان آمادگی های همه جانبه در ایجاد نظم و امنیت توانسته اند فداکارانه حماسه های ماندگاری بیافرینند و موجبات خرسندی مردم شریف ایران اسلامی را فراهم نمایند.
امروز نیروی انتظامی در مقابله با قانون ستیزان و هنجارشکنان و عوامل مخل نظم و امنیت جامعه در فضای حقیقی و مجازی به صورت محوری عمل نماید و ظرفیت ها و توانمندی خودش را در پهنای میهن اسلامی به نمایش گذارد. نیروی انتظامی کشور توانسته است نقش خود را در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی به خوبی ایفا نماید. نیروی انتظامی پیوسته مدافع نظم و امنیت در جامعه بوده و هست تا سلامت و امنیت همه جانبه در کشور پیوسته برقرار باشد.
نیروی انتظامی مظهر اقتدار کشور است و در برابر اخلال گران نظم و امنیت عمومی چون سدی محکم و استوار با تمام قوا ایستاده اند. نیروی انتظامی تاکنون توانسته با اقتدار و قاطعانه در رویارویی با اشرار، مقابله با قاچاق کالا و ارز و مرزبانی در نقاط مختلف کشور در برابر تهدیدهای دشمن داخلی و خارجی کاملاً ایستادگی و مقاومت نماید. نیروی انتظامی در عرصه دوران هشت سال دفاع مقدس تا کنون در دفاع از این مرز و بوم متعهدانه ایستادگی نموده است. نیروی انتظامی پیوسته در تبعیت از رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا (مد ظله العالی) و با همکاری آحاد ملت، اقتدار خود را با مفسدان و اخلال گران نظم عمومی کشور به اثبات برساند و موجب آرامش عمومی جامعه گردد.

شیخ جمات مژده
امام جمعه اهل سنت جزیره خارگ

فهرست