مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) شهر گناوه برگزار شد
آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) شهرستان گناوه، با حضور سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر و شیخ محمد فاروقی امام جمعه شهر گناوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گناوه، مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) شهر گناوه با حضور فرمانده سپاه امام صادق(ع)، حجت الاسلام هاشمی نژاد امام جمعه شهر گناوه و شیخ محمدفاروقی امام جمعه اهل سنت شهر گناوه برگزار شد.

غلامرضا مهرجو افزود: مردم غیور و مقاوم ایران هر جا دیدند که وحدت بین ارکان و کارگزاران وجود دارد امیدواری آنان به نظام و انقلاب و آینده بیشتر می‌شود.
وی اظهارداشت: کسانی که در هر سنگری مسئولیت می‌پذیرند باید از آن به عنوان امانت و فرصتی مغتنم برای خدمت‌گزاری صادقانه به مردم در نظام که حاصل خون هزاران شهید والامقام است بدانند.
فرماندار گناوه گفت: در برهه کنونی که کشور و ملت زیر آماج فشارهای نظام سلطه در دو جبهه اقتصادی و رسانه‌ای است، نیاز به وحدت، انسجام و همدلی و همراهی همه مسئولان و مردم است.
وی افزود: سپاه در کلام امام راحل و رهبرمعظم انقلاب از جایگاه والایی برخوردار است و این نهادمقدس توانسته از دستاوردهای نظام و انقلاب بخوبی حفاظت و حراست کند.
مهرجو گفت: فرمانده سپاه سابق این شهرستان مردم‌دار و با مسئولان و شورای تامین همکاری و تعامل تنگاتنگی داشته است.
امام جمعه گناوه گفت: سپاه پاسداران نقش بی‌بدیل و بی‌نظیری در دفاع و حراست از دستاوردهای گرانبهای انقلاب اسلامی دارد.
حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: امام راحل در جمله‌ای کوتاه فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود که این بهترین و معناترین کلام نورانی در وصف این نهاد مردمی است.
وی اظهارداشت: مردمی بودن جزو ذات سپاه است و این مهم از بزرگ ترین افتخار برای این نهاد است.
فرمانده سپاه امام صاق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه وجود بابرکت رهبر معظم انقلاب در کشور منبع تولید قدرت برای دین و انقلاب اسلامی است، افزود: این درحالی است که خود آمریکائی‌ها بارها گفته‌اند بزرگ‌ترین ضعف آن کشور نداشتن یک رهبر با تدبیر است اما در کشور ایران رهبر معظم انقلاب با درایت و ویژگی‌های برجسته بارها ملت و نظام را دربرابر بحران‌ها نجات داده‌است.
وی ادامه داد: رئیس جمهوری فعلی آمریکا بدترین شرایط را در همه ابعاد بر ملت آن وارد و اقتدار آن کشور را شکسته ‌است.
فرمانده سپاه بوشهر بیان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی چند برابر از زمان جنگ تحمیلی مقتدرتر شده‌است و باوجود مشکلات اقتصادی در اوج اقتدار و قدرت تهاجم و مقاومت همراه با دقت و سرعت است.
سردار رزمجو گفت: در گام دوم انقلاب که نظام در مواجهه با توطئه‌های عدیده دشمنان قرار دارد، مردم و مسئولان در کنارهم با ایستادگی و مقاومت دست رد بر سینه آنان زده‌اند و این مهم عاملی شده تا انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف تولید قدرت کند و قادر به چانه‌زنی‌های مختلف در مقابل دشمنان شود.
امام جمعه گناوه گفت: حفظ معنویت، انسجام و اتحاد ، توکل بر خدا و توسل به اهل بیت (ع) با تبعیت محض از ولایت فقیه رمز موفقیت و تداوم انقلاب شکوهمند اسلامی است.
وی از تلاش و زحمات فرمانده سپاه سابق گناوه در مدت مسئولیت خود تقدیر کرد.
فرمانده سابق انصارالحسین (ع) گناوه هم با ارایه گزارشی از عملکرد دوران مسئولیت خود در این شهرستان گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی میراث انبیا و اولیای الهی و خون شهدای والامقام است که باید در حفظ و حراست از آن محکم و استوار بکوشیم.
سرهنگ یاسین اکبا افزود: تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران از اولویت ترین برنامه‌های خود در سپاه گناوه بوده است.
در این آیین سرهنگ شهسوار حاجی پور به سمت فرمانده جدید سپاه انصارالحسین (ع) شهرستان گناوه معرفی شد و از خدمات سرهنگ یاسین اکبا فرمانده سابق تقدیر و تجلیل شد.

فهرست