به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛
امنیت، اعتماد و سلامت، ثمره حضور نیروی انتظامی در جامعه است
شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت بخش سیراف، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، ایشان را مظهر حاکمیت و امنیت جمهوری اسلامی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت بخش سیراف به مناسبت هفته نیروی انتظامی، پیامی در تبریک این هفته به شرح ذیل صادر نمودند.

بسم الله الرحمن الرحیم
هفته نیروی انتظامی بر بزرگ مردانی که رمز بقا و ثبات آنان، طلب حیات طیبه در گمنامی و بی نشانی است، توشه ای معنوی نثار بازار فداکاری کرده اند مبارک باد.
نیروی انتظامی با اقتدار، عشق و ارادات خالصانه برای حفظ امنیت کشور و ملت شریف ایران و آرمان های انقلاب جان خود را فدای اسلام و کشور کردند. نیروی انتظامی مظهر حاکمیت و امنیت جمهوری اسلامی است.
بخش عظیمی از آسایش و امنیت جامعه متوجه شما سبزپوشانی است که جانتان را نثار انقلاب و سلامت و امنیت کشور کرده اید. نیرویی که با اقتدار در برابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاد و تیشه بر ریشه های ظلم و فساد می کوبد تا ارمغان آور آرامش و عدالت باشد.
امنیت، اعتماد و سلامت ثمره حضور نیروی انتظامی در جامعه است.
بدین وسیله ضمن بزرگداشت هفته مقدس نیروی انتظامی از تلاش های بی شائبه شما حماسه سازان پیروز و سنگردار همیشه بیدار که سرافرازانه راه سلامت و امنیت در سایه تلاش شما طلوع می کند تبریک عرض می نمایم.

حسین افروز
امام جمعه اهل سنت بخش سیراف

 

فهرست