به همت اداره کل اوقاف و همکاری دفتر نمایندگی:
آغاز توزیع مرحله سوم کمک های مؤمنانه میان اهل سنت استان بوشهر
به دنبال شیوع ویروس منحوس کرونا، و متضرر شدن برخی صاحبان کسب و کار، و به فرمان مقام معظم رهبری، پویش کمک های مؤمنانه در کشور راه اندازی گردید. اکنون مرحله سوم توزیع بسته کمک های مؤمنانه توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهیه و با همکاری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، میان نیازمندان جامعه اهل سنت استان توزیع می گردد.

کمک مؤمنانه:
حجت الاسلام اسماعیل پور مدیرکل اوقاف و امور خیریه:
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، در ادامه اجرای امینانه نیات واقفین خیراندیش استان بوشهر، هزار بسته اقلام غذایی به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر جهت توزیع در مصلی جمعه شهر بوشهر بسته بندی و آماده توزیع گردید.
در این مراسم که برخی مسؤلین نیز حضور داشتند حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل پور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر بیان کرد: یکی از برنامه های سازمان اوقاف و امور خریه در دهه وقف، اجرای امینانه نیات واقفین است. به حول و قوه الهی در این هشت مرحله، بیش از سه میلیارد تومان از محل درآمدهای نیات واقفین استان بوشهر هزینه شده است. تمام آن درآمدها از محل موقوفات استان بوشهر کسب شده که نیات واقفین بوده است و به جامعه هدف تقدیم شده است.
وی گفت: امروز ادامه کمک های مؤمنانه شمیم حسینی را داریم. طرح شمیم حسینی با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی انجام شد. برنامه ویژه دیگر، احسان ماندگار است که به مناسبت دهه وقف انجام می گردد. در طرح احسان ماندگار، در سراسر استان ۱۵۰۰ بسته غذایی که هر کدام از ۲۵۰ هزار تومان ارزش ریالی دارد و در مجموع ۳۷۵ میلیون تومان می شود تقدیم جامعه هدف که عبارتند از مستمندان و کسانی که از محل ویروس منحوس کرونا متصرر شدنه اند خواهد شد.
لازم به ذکر است در این طرح همانند طرح های قبلی کمک های مؤمنانه، میان اهل سنت استان بوشهر نیز توزیع صورت خواهد گرفت.

فهرست