در مراسم تجلیل از زائرین حضرت امام رضا(ع)؛
از توفیقات سلب شده در دوران کرونا، تشرف به زیارت حضرت امام رضا علیه السلام است
حجت الاسلام والمسلمین غریبی معاون فرهنگی و امور اجتماعی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر بیان کرد: به دلیل وضعیت بیماری کرونا در جهان که متأسفانه دامن گیر کشور عزیزمان نیز شده است تبعاتی را به دنبال داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین غریبی معاون فرهنگی و امور اجتماعی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر در نشست صمیمی ائمه جمعه و جماعات اهل سنت استان بوشهر با موضوع مبانی وحدت و تقریب و نقد مبانی فکری جریان های افراطی که صبح امروز در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، بیان کرد: این نشست به سفارش دفتر آستان قدس رضوی حضرت علی بن موسی الرضا و با همکاری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان برپا شده است. دوستانی که در این نشست حضور دارند خاطراتی بسیار زیبا و به یاد ماندنی از تشرف به زیارت حضرت علی بن موسی الرضا دارند. هر یک از عزیزان چندین بار توفیق زیارت نصیبشان شده است و آن جایگاه معنوی را از نزدیک زیارت کرده اند. این مجلس با حضور شما سروران گرامی به آن نورانیت خاص داده شد.
وی در ادامه گفت: به دلیل وضعیت بیماری کرونا در جهان که متأسفانه دامن گیر کشور عزیزمان نیز شده است تبعاتی را به دنبال داشته است. یکی از توفیقات سلب شده، توفیق زیارت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام است. خداوند توفیقی عنایت فرموده بود هر سال همراه جامعه اهل سنت استان به زیارت مشرف می شدیم و در این زیارت توفیقات زیادی حاصل می شد. یکی از توفیقات، صله رحم بود که دوستان با یکدیگر داشتند. جلساتی که در طول سفر برگزار می شد خیلی پربرکت بود.

فهرست