آزمون پذیرش طلاب جدیدالورود سال تحصیلی ۱۳۹۹ برگزار می گردد
حجت الاسلام والمسلمین دشتی معاون آموزش و پژوهش از برگزاری آزمون پذیرش طلاب جدیدالورود در سال تحصیلی 1399-1400 به صورت مجازی خبر دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین دشتی معاون آموزش و پژوهش از برگزاری آزمون پذیرش طلاب جدیدالورود در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ به صورت مجازی خبر دارد.
وی بیان کرد: پس از اتمام مهلت ثبت نام متقاضیان پذیرش در مدارس علوم دینی اهل سنت استان بوشهر در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰  آزمون روز ۲۷ مهرماه برگزار خواهد شد. همزمان با استان بوشهر در استان های هرمزگان، فارس و گلستان نیز این آزمون برگزار می گردد.
وی ادامه داد: آزمون در دو نوبت برگزار خواهد شد که متقاضیان دارای مدرک تحصیلی سیکل در ساعت ۱۴ روز ۲۷مهرماه و متقاضیان دارای مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر در ساعت ۱۳ همان روز می بایست جهت شرکت در آزمون به سامانه مراجعه نمایند.
حجت الاسلام والمسلمین دشتی افزود: این دوره از آزمون ها به صورت کاملاً مجازی برگزار می گردد و متقاضیان می توانند با نام کاربری و رمز عبوری که به تلفن همراهشان از طریق پیامک ارسال شده است وارد سامانه آموزش مجازی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور شده و در آزمون شرکت نمایند.
وی گفت: آزمون آزمایشی نیز جهت آمادگی و آشنایی بیشتر متقاضیان با سامانه از روز شنبه ۱۹ مهرماه الی ۲۶ مهرماه فعال و در دسترس متقاضیان است.
معاون آموزش و پژوهش در پایان یادآور شد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، تمامی آزمون های ورودی سال تحصیلی جاری به صورت مجازی برگزار می گردد.

فهرست