نشست صمیمی ائمه جمعه و جماعات با مبانی وحدت و تقریب و نقد مبانی فکری جریان های افراطی برگزار می گردد
نشست صمیمی ائمه جمعه و جماعات با مبانی وحدت و تقریب و نقد مبانی فکری جریان های افراطی و همچنین تجلیل از ائمه جمعه ای که شرف حضور به زیارت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام در سال های قبل شدند برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین غریبی معاون فرهنگی و امور اجتماعی از برگزاری نشست صمیمی ائمه جمعه و جماعات با مبانی وحدت و تقریب و نقد مبانی فکری جریان های افراطی خبر داد.
حجت الاسلام غریبی افزود: این نشست صبح روز پنج شنبه ۲۳مهر ماه از ساعت ۱۰:۳۰ صبح در سالن شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر برگزار می گردد.
وی ادامه داد: نشست صمیمی ائمه جمعه در راستای تبیین نگاه حقیقی بر جایگاه اهل بیت و نگاه سفارش شده از دیدگاه حضرت رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم به حضرات اهل بیت می باشد. و همچنین بررسی موضوعاتی همانند شبهات نذر و توسل صورت خواهد گرفت.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی در پایان خاطر نشان کرد: در این نشست ائمه جمعه و جماعاتی که شرف حضور به زیارت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام در سال های قبل شده بودند از طرف آستان قدس رضوی تجلیل می گردند.

فهرست