امام‌جمعه جزیره شمالی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اسلام را محکوم کرد
درپی انتشار کاریکاتورهای موهن به ساحت پیامبر اکرم (ص) در نشریه طنز فرانسوی «شارلی ابدو»، شیخ حمزه کردی امام‌جمعه اهل سنت جزیره جنوبی در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر اهانت به پیامبر اکرم(ص) را به‌شدت محکوم کرد.

درپی انتشار کاریکاتورهای موهن به ساحت پیامبر اکرم (ص) در نشریه طنز فرانسوی «شارلی ابدو»، شیخ حمزه کردی امام‌جمعه اهل سنت جزیره شمالی در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر اهانت به پیامبر اکرم(ص) را به‌شدت محکوم کرد.
شیخ کردی گفت: این روزها متأسفانه شاهد هستیم که در کشور فرانسه  به بهانه آزادی بیان به بزرگ‌ترین آزادمرد جهان و کسی که یکی ازبزگترین کارهای او در این کره خاکی درس آزادی و آزادگی و انسانیت برای جامعه بشری است؛ آن شخص کسی نیست جز پیامبر اسلام رحمه للعالمین، فخر موجودات سیدالکونین، محمد مصطفی(ص).
وی تصریح کرد: امروز به چنین شخصیتی آن‌هم در کشوری اهانت صورت می‌گیرد که رئیس‌جمهورش به بهانه نداشتن آزادی و برای به‌اصطلاح اجرای دمکراسی به لبنان و کشورهای اسلامی سفر می‌کند از اهانت به ساحت محبوب‌ترین شخصیت بشریت حمایت می‌کند. شما و همه مدعیان، حتی لایق آن نیستید که در محضر فخر عالم پیامبر اسلام (ص) برگی از درس آزادی بیاموزید.
امام‌جمعه اهل سنت جزیره شمالی بابیان اینکه در طول تاریخ هدف این لامذهبان این بوده تا نور خدا را خاموش کنند اضافه کرد: این‌ها می‌خواهند مردم را از گرایش به دین و پیامبر اسلام دور کنند و هرروز به یک بهانه، یک روز با تحریم کشورهای اسلامی و یک روز با جنگ و یک روزبه بهانه مبارزه با تروریسم آن‌هم تروریست‌هایی که پرورش‌یافته خود همین مستبدانند.
وی متذکر شد: ولکن این‌ها غافل از این هستند که الله تعالی نورش را تمام و کمال به سراسر عالم خواهد تابانید درحالی‌که جز رسوایی و خواری و خفت برای این‌ها چیزی نخواهد ماند.
شیخ حمزه کردی خطاب به دشمنان کینه‌توز اسلام گفت: دنیا بداند که امت مسلمان با این اهانت‌ها، بیش‌ازپیش متحد شده و حتی آن دسته از مسلمانانی که کمتر پایبند به دین داشته‌اند بیشتر به‌سوی دین‌داری و احیای سنت‌های محمد رسول‌الله خواهند شتافت و
همه کشورهای اسلامی و همه امت مسلمان باهم متحد شده و انزجار و تنفر خود را از این بی‌دین‌ها اعلام می‌کنند.
وی در پایان اظهار کرد: مهم‌تر از همه این‌ها برگشت امت مسلمان به‌سوی رب‌العالمین و به‌سوی اجرای دستورات خداوند متعال و دستورات محمد(ص) خواهد بود. لذا این اهانت بشدت محکوم بوده و این سناریو اسلام‌هراسی و پیامبر هراسی هم گرچه سناریو از پیش شکست‌خورده بوده ولی بازهم ریشه این‌ها را ان‌شاءالله خشک خواهد کرد «وکلنا فداک یارسول الله (ص)».

فهرست