جنایتکارتر و خبیث‌تر و خون‌خوارتر از رژیم صهیونیستی در دنیا نیست
شیخ حمزه کردی امام‌جمعه اهل سنت جزیره شمالی در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر توافق عادی‌سازی رابطه با اسرائیل را قویاً محکوم کرد.

شیخ حمزه کردی امام‌جمعه اهل سنت جزیره شمالی در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر توافق عادی‌سازی رابطه با اسرائیل را قویاً محکوم کرد.
شیخ کردی با اشاره به آیه کریمه «یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا عَدُوِّی وَعَدُوَّکُمْ أَوْلِیَاءَ» گفت: الله تعالی در قرآن مجید مؤمنان را تذکر می‌دهد که هرگز دشمنان من و دشمنان خودتان را دوست نگیرد و ارتباط دوستی با آنها برقرارنکنید چراکه اینها ارزش دوستی با شما را ندارند.
وی با بیان اینکه برهیچ کسی و برهیچ انسان آزاده‌ای در دنیا پوشیده نیست که جنایتکارتر و خبیث‌تر و خون‌خوارتر از رژیم صهیونیستی کسی در دنیا باشد، افزود: رژیمی که دستان کثیفش سال‌هاست آلوده به خون زنان و کودکان و پیران و جوانان فلسطینی است؛ رژیمی که بزرگ‌ترین تروریست دولتی و سازمان‌یافته در دنیاست. رژیمی که هزاران فلسطینی را آواره کرده و خانه و کاشانه آنها را اشغال نموده و حتی اجازه نماز خواندن در قبله اول مسلمین را به فلسطینی‌ها نمی‌دهد.
امام‌جمعه اهل سنت جزیره شمالی متذکر شد: متأسفانه با همه این خباثت بازمی بینیم بعضی از حکام خودفروخته کشورهای اسلامی برای این اینکه ارباب خودشان دیگر جنایتکار جهان امریکا را راضی نگه دارند تا هوای آنها را داشته باشد و چند روزی بتوانند بیشتر برمسند تاج‌وتخت بنشینند حاضر شدند با این رژیم سفاک و خون‌ریز طرح دوستی و توافق امضا کنند.
وی با بیان اینکه تاریخ هرگز خیانت خائنان به ملت فلسطین وامت مسلمان را از یاد نخواهد برد، تصریح کرد: این توافق ننگین حاکمان امارات با سران غاصب صهیونیستی از دیدگاه همه آزادی‌خواهان محکوم بوده و از نظر ما هم محکوم است وان شاء الله به‌زودی شکست خواهد خورد و این وعده الهی یک روزی و ان‌شاءالله به‌زودی تحقق خواهد یافت و فلسطین عزیز آزاد خواهد و جز ذلت و سیاه‌روی چیزی برای خائنان به امت مسلمان نخواهد داشت. به امید پیروزی حق بر باطل.

فهرست