پیام تسلیت امام‌جمعه اهل سنت بوشهر درپی شهادت دریادلان نیروی دریایی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، شیخ اسماعیل بازدار امام‌جمعه اهل سنت بوشهر شهادت تعدادی از سربازان غیور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حادثه  شناور پشتیبانی کنارک را با صدور پیامی تسلیت گفت.
بسم‌الله الرحمن الرحیم
انا لله وانا الیه راجعون
فَلَسْتُ أُبَالِی حِیْنَ أُقْتَلُ مُسْلِماً عَلَى أیِّ جَنْبٍ کَانَ فی اللهِ مَصْرَعِی
وَذَلِکَ فِی ذَاتِ الإلَهِ وإنْ یَشَأْ یُبَارِکْ عَلَى أوْصَالِ شِلْوٍ مُمَزَّعِ
«حال که توفیق یافته ام مسلمان بمیرم، تفاوتی برایم نمی‌کند که محل مرگ و  شهادتم در راه خدا، کجا بوده و چگونه شهید شده‌ام. این به خاطر الله است که اگر بخواهد، اندام تکه‌تکه‌ی بدن را نیز خجسته و مبارک می‌گرداند».
خبر شهادت جمعی از سربازان غیور نیروی قدرتمند دریایی وانفجار ناوچه کنارک در پی حادثه‌ای ناخواسته و خطای رزمایشی و مانور تمرینی در آب‌های خلیج‌فارس منطقه جاسک، همه دریادلان و هم‌وطنان عزیزمان را اندوهگین و متأثر نمود.
ضمن تبریک این شهادت و سرانجام حُسن خاتمه این عزیزان که در راه امنیت وطن وعزتمندی هم‌وطنان  و اعتلای اسلام و مسلمین جان خود را در طبق اخلاص قرار داده بودند، بهترین دعاها و درود و سلام‌ها را در این ماه پرخیر وبرکت رمضان، بر روح بلند و والامقامشان نثار کرده و این مصیبت را به فرمانده کل قوا؛ مقام معظم رهبری، خانواده و بازماندگان  و تمامی هم‌وطنان تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.

اسماعیل بازدار
امام‌جمعه اهل سنت بوشهر

فهرست