امام جمعه اهل سنت بوشهر؛
قدرت لایزال الهی انتقام خون بی‌گناهان را به‌زودی خواهد گرفت
شیخ اسماعیل بازدار امام‌جمعه اهل سنت بوشهر با صدور بیانیه جنایات اخیر هندوهای افراطی علیه مسلمانان را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، شیخ اسماعیل بازدار امام‌جمعه اهل سنت بوشهر با صدور بیانیه جنایات اخیر هندوهای افراطی علیه مسلمانان را محکوم کرد.
متن پیام بدین شرح است؛
بسم‌الله الرحمن الرحیم
«وَهُمْ عَلَى مَا یَفْعَلُونَ بِالْمُؤْمِنِینَ شُهُودٌ • وَمَا نَقَمُوا مِنْهُمْ إِلَّا أَن یُؤْمِنُوا بِاللَّهِ الْعَزِیزِ الْحَمِیدِ»
اخیراً در پی سفر ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا به کشور هند؛ باکمال وقاحت و صراحت در میان هیاهو و تشویق مردم اعلام نمود که هند و ایالات متحده، پیوسته از شهروندان خود در مقابل تروریسم و افراط‌گرایی اسلامی دفاع خواهند کرد. این در حالی است که ترامپ همان‌جا اعلان کرد که پیمان تسلیحاتی به ارزش۳ میلیارد دلار با هند امضا خواهد نمود.
بسیار تعجب‌آور است که ملت بزرگ اسلام با جمعیت بالغ‌بر ۱۷۰ میلیون نفر شهروند هندی از طرف جنایتکاران شرق و غرب به جرم مسلمان بودنشان مورد ظلم وستم و کشتار جمعی قرار می‌گیرند و رسانه‌های دوست و دشمن و مجامع بین‌الملل خود را به غفلت و بی‌خبری زده و در سکوت مطلق قرار گرفته‌اند .
گروه‌های مختلف هندوئیسم به‌گونه‌ای وحشیانه و بی‌سابقه مسلمانان را مورد هجوم و قتل عام قرار داده؛ مساجدشان را ویران و خانه‌هایشان را به آتش می‌کشند و همه این جنایت‌ها با تائید و همکاری پلیس و حکومت هند انجام می‌شود.
هند و آمریکای جنایتکار و هم‌پیمانانشان بدانند که خودشان بزرگ‌ترین تروریسم و افراطی‌گری و ضد بشری در جهان هستند و یقین داشته باشند که زوال قدرت آنان با ظلم و ستمگری‌شان نزدیک‌تر خواهد شد و قدرت لایزال الهی انتقام خون بی‌گناهان که قدرت دفاع از خود را ندارند به‌زودی خواهد گرفت.
وَلَا تَحْسَبَنَّ اللَّهَ غَافِلًا عَمَّا یَعْمَلُ الظَّالِمُونَ ۚ إِنَّمَا یُؤَخِّرُهُمْ لِیَوْمٍ تَشْخَصُ فِیهِ الْأَبْصَارُ
ولا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم حسبنا الله ونعم الوکیل نعم المولی ونعم النصیر
اسماعیل بازدار
امام‌جمعه اهل سنت بوشهر

فهرست