شناسه خبر: 691

لینک کوتاه صفحه

https://boushehr.dmsonnat.ir/?p=691

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت؛
شیخ خلیل افرا هفته قوه قضاییه را تبریک گفت
شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، هفته قوه قضاییه را به دستگاه قضا تبریک گفت.

شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، هفته قوه قضاییه را به دستگاه قضا تبریک گفت.
وی ضمن تبریک هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران با وفای انقلاب، ازحمات و اقدامات ریاست دادگستری و دادستان و قضات استان در پیشگیری از جرم و دفاع از حقوق مردم و برخورد با برهم‌زنندگان امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه تقدیر و تشکر کرد.
امام جمعه موقت اهل سنت کنگان گفت: اقدامات تحولی و اصلاح‌گرانه آیت‌الله رئیسی امیدهای بسیاری را در دلها و افکار عمومی و نخبگان زنده کرده است از جمله آنها ورود جدی دستگاه قضایی در رفع مشکلات تولید، کارخانه‌ها، و کارگران در سطح کلان است که امید داریم همین روش در کل کشور پیگیری شود.
شیخ خلیل افرا تصریح کرد: ورود قانونی و برنامه‌ریزی شده قوه قضاییه در مبارزه با زمین ‌خواری، جنگل ‌خواری، کوه ‌خواری و وقف‌خواری قابل تحسین است.
رئیس هیئت افتای اهل سنت استان بوشهر خاطرنشان کرد: شفاف‌سازی حساب‌های معین قوه قضاییه، محاکمه اکبر طبری مفسد اقتصادی و مبارزه با فساد اقتصادی از درون قوه قضاییه ستودنی و امیدبخش است.
شیخ افرا افزود: طبیعی است که تداوم این اقدامات ارزشی و عدالت‌خواهانه بزرگ‌ترین سرمایه و تقویت اعتماد عمومی را به دنبال خواهد داشت.
در پایان، عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت عزت سربلندی اسلام و مسلمین و طول عمر همراه با صحت و سلامت برای مقام معظم رهبری از خداوند مسئلت کرد.

فهرست