توزیع ۳۷۵۰ بسته معیشتی در سه مرحله در میان نیازمندان عسلویه و نخل تقی

رئیس کمیته امداد شهرستان عسلویه:۳۷۵۰ بسته معیشتی در سه مرحله توسط کمیته امداد عسلویه در شهرستان توزیع  گردید.
یوسف اسیری رئیس کمیته امداد عسلویه  گفت: در مرحله اول در غالب جشن‌ نیکوکاری ۱۳۰۰ پیک غذایی و بهداشتی در بین خانوارهای تحت پوشش عسلویه اعم از شیعه و اهل سنت در شهرستان عسلویه توزیع شد.
در مرحله دوم علاوه به افراد تحت پوشش این کمیته اقشار نیازمند به‌عنوان تبصره ۱۴ هم پوشش دادیم که در این مرحله ۱۶۵۰ بسته معیشتی شامل گردید که در تمام شهر و روستای شهرستان به‌جز دو شهر عسلویه و نخل تقی توزیع گردید.
اسیری افزود: از  ۲۰۰۰ هزار بسته غذایی اهدایی شورای راهبردی پتروشیمی‌ها به شهرستان عسلویه ۸۰۰ بسته در اختیار این کمیته در شهر عسلویه و نخل تقی توزیع گردید.
اسیری با بیان اینکه شورای راهبردی پتروشیمی‌ها ۱۰ هزار بسته معیشتی بین ۴ شهرستان‌های جنوب استان قرار داد گفت: در شهرستان عسلویه ۲۰۰۰ بسته معیشتی با محوریت فرمانداری و تحت اختیار کمیته امداد و پس از تصویب ۸۰۰ بسته معیشتی برای کمیته امداد و ۷۰۰ بسته برای سپاه، ۳۰۰ بسته برای بهزیستی و ۱۰۰ بسته برای هلال احمر و ۱۰۰ بسته دیگر برای سایر مؤسسات قرار گرفت.
اسیری با اشاره به جمعیت هدفی که در بیشتر آنها در عسلویه و نخل تقی است گفت: در مرحله دوم این بسته‌ها شامل این دو شهر نشد و با توجه به درخواست‌ها و پشت نوبتی‌های زیادی که داشتیم و وجود مشکلات معیشتی در عصر کرونا مقرر شد که این ۸۰۰ بسته غذایی در این دو شهر توزیع گردد.
رئیس کمیته امداد عسلویه از پیگیری و تلاش صورت گرفته توسط فرماندار عسلویه و معاون سیاسی فرماندار و کمک منطقه ویژه و شورای راهبردی و بخشداران و اعضای شوراها و دهیاری‌ها شهرستان در این امر خیر تشکر کرد.

فهرست